Samsung Galaxy A9

 
Wczoraj do Internetu trafiły zdjęcia rzekomo przedstawiające najnowszy smartfon Samsunga o nazwie A9 (swoją drogą ta litera i cyfra brzmią znajomo). Niestety zamieszczone obrazki pokazują urządzenie, ale nie jest nim Samsung Galaxy A9, lecz zwykły chiński smartfon jakich wiele jest w Azji. Szkoda, ponieważ wygląda on dość ciekawie. Na przeciekach widać prawdopodobnie obrotową kamerę, podobną do tej umieszczonej w Oppo N1. Dodatkowo na dole telefonu zobaczymy przyciski nawigacyjne. Pod nimi z kolei znajduje się głośnik przypominający nieco te z urządzeń HTC (np. M7).
 
Samsung Galaxy A9
 
Wracając jednak do Samsunga Galaxy A9, to warto przypomnieć, że taki telefon prawdopodobnie nadejdzie. Jeżeli chodzi o jego specyfikację, to z dotychczasowych informacji wiemy, że będzie on wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920. W środku urządzenia zostaną umieszczone: ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 620 o taktowaniu 1.8 GHz, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon będzie działał na Androidzie w wersji 5.1.
 
Samsung Galaxy A9
 
Samsung Galaxy A9
 
źródło: phonearena, mobile-dad

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.