Xiaomi broni HTC w aferze plagiatowej

Newsy

HTC A9

 
Wczoraj pisaliśmy o tym, że szef azjatyckiego działu HTC bronił modelu A9, twierdząc, że to Apple skopiowało HTC One M7. Ponadto wyciekł też wpis wiceprezesa Xiaomi Hugo Barry, który powiedział, że design iPhone’a 6 jest bardzo w stylu HTC. Stało się to w momencie, gdy Xiaomi został oskarżony o kopiowanie Apple w zeszłym roku.
 
HTC A9
 
Obrazek zawarty poniżej podobno miał być kontrapunktem, który pozwoli odeprzeć wszelkie zarzuty postawione wobec HTC. Ponadto wcześniej inny przedstawiciel spółki wspominał, że najnowszy flagowiec prezentuje tylko rozwój designu firmy, w formie bardziej cienkiej i lżejszej.
 
HTC A9
 
Czy design HTC One A9 wywołuje aż tak skrajne emocje, że słowa wiceprezesa Xiaomi musiały zostać przytoczone na obronę firmy? Wpisy we wczorajszym poście zarówno na stronie jak i Facebooku wskazują, że zdanie na ten temat zależy od punktu widzenia. Każdy jednak ma prawo do własnych spostrzeżeń i opinii. W artykule zamieściłem również brakujące zdjęcia dla całościowego porównania modeli.
 
HTC A9 2
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x