HTC A9

 
Wczoraj pisaliśmy o tym, że szef azjatyckiego działu HTC bronił modelu A9, twierdząc, że to Apple skopiowało HTC One M7. Ponadto wyciekł też wpis wiceprezesa Xiaomi Hugo Barry, który powiedział, że design iPhone’a 6 jest bardzo w stylu HTC. Stało się to w momencie, gdy Xiaomi został oskarżony o kopiowanie Apple w zeszłym roku.
 
HTC A9
 
Obrazek zawarty poniżej podobno miał być kontrapunktem, który pozwoli odeprzeć wszelkie zarzuty postawione wobec HTC. Ponadto wcześniej inny przedstawiciel spółki wspominał, że najnowszy flagowiec prezentuje tylko rozwój designu firmy, w formie bardziej cienkiej i lżejszej.
 
HTC A9
 
Czy design HTC One A9 wywołuje aż tak skrajne emocje, że słowa wiceprezesa Xiaomi musiały zostać przytoczone na obronę firmy? Wpisy we wczorajszym poście zarówno na stronie jak i Facebooku wskazują, że zdanie na ten temat zależy od punktu widzenia. Każdy jednak ma prawo do własnych spostrzeżeń i opinii. W artykule zamieściłem również brakujące zdjęcia dla całościowego porównania modeli.
 
HTC A9 2
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.