Bylibyście gotowi wydać ogromne pieniądze za smartfona ze słabą specyfikacją techniczną, ale za to wykonanego z „niezwykłą starannością”, który dodatkowo byłby sygnowany logiem znanego producenta samochodów? Jeżeli tak to zapraszam do zapoznania się z dalszą częścią newsa, ponieważ być może zapoznacie się z telefonem Waszych marzeń ;-).

Aston Martin Aspire to smartfon, który posiada ekran o przekątnej 3.2 cala pracujący w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Pod jego obudową znajdziemy jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM7227T o częstotliwości 800 MHz, 256 MB RAM, 512 MB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia jej o karty microSD). Smartfon ma posiadać dwie kamerki z matrycą o rozdzielczości 0.3 i 5 megapiksela. Telefonem sterować ma Android 2.3.5. Ciekawym rozwiązaniem jest dołączenie do zestawu drugiej (zapasowej) baterii. Każda bateria ma pojemność 1 500 mAh. Ponadto w skórzanym opakowaniu znajdziemy jeszcze wykonany ze skóry woreczek, headset i ładowarkę.

Cena urządzenia zależy od koloru, który wybraliśmy. Dostępna jest wersja czarna (za 1290 dolarów) oraz biała, srebrna, złota i różowo-złota (za 1590 dolarów). Obudowa może zawierać dodatki wykonane z 24-karatowego złota.

Ktoś chętny na zakup takiego low-enda?

Źródło: eprice.com.tw

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.