lg-optimus-nexus-630
Optimus G, czyli najnowszy smartfon LG, jest bez dwóch zdań najmocniejszym smartfonem obecnym aktualnie na rynku. Jego specyfikacja techniczna stawia go przed konkurencyjnymi modelami, takimi jak HTC One X i Samsung Galaxy S3, więc nic dziwnego, że urządzenie to jest entuzjastycznie odbierane przez miłośników Androida. Ostatnie doniesienia sugerują, że ten mocny smartfon może posłużyć za punkt wyjściowy przy produkcji nowego Nexusa.

Z informacji, które docierały do nas już dużo wcześniej wynika, że Google podjęło współpracę z kilkoma producentami, dzięki czemu na rynku pojawi się jednocześnie kilka smartfonów z rodziny Nexus. Jednym z nich jest LG, który do produkcji urządzenia na zlecenie Google ma jako bazę wykorzystywać właśnie Optimusa G. Zdecydowanie brzmi to bardzo ciekawie i myślimy, że niejeden fan Androida sięgnąłby po Nexusa ze Snapdragonem S4 Pro i ekranem IPS+ o przekątnej 4,7″ i rozdzielczości 1280×768.

Czas zweryfikuje te informacje i postaramy się informować Was na bieżąco o najnowszych doniesieniach na temat nadchodzących Nexusów.

źródło: androidandme.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski