Następny Nexus na bazie LG Optimus G?

Newsy

lg-optimus-nexus-630
Optimus G, czyli najnowszy smartfon LG, jest bez dwóch zdań najmocniejszym smartfonem obecnym aktualnie na rynku. Jego specyfikacja techniczna stawia go przed konkurencyjnymi modelami, takimi jak HTC One X i Samsung Galaxy S3, więc nic dziwnego, że urządzenie to jest entuzjastycznie odbierane przez miłośników Androida. Ostatnie doniesienia sugerują, że ten mocny smartfon może posłużyć za punkt wyjściowy przy produkcji nowego Nexusa.

Z informacji, które docierały do nas już dużo wcześniej wynika, że Google podjęło współpracę z kilkoma producentami, dzięki czemu na rynku pojawi się jednocześnie kilka smartfonów z rodziny Nexus. Jednym z nich jest LG, który do produkcji urządzenia na zlecenie Google ma jako bazę wykorzystywać właśnie Optimusa G. Zdecydowanie brzmi to bardzo ciekawie i myślimy, że niejeden fan Androida sięgnąłby po Nexusa ze Snapdragonem S4 Pro i ekranem IPS+ o przekątnej 4,7″ i rozdzielczości 1280×768.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czas zweryfikuje te informacje i postaramy się informować Was na bieżąco o najnowszych doniesieniach na temat nadchodzących Nexusów.

źródło: androidandme.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x