Nowa reklama Samsunga wyśmiewa czekających na iPhone 5

Newsy

samsung
Po oficjalnej premierze nowego iPhone’a Samsung szybko uruchomił agresywną kampanię reklamową, wymierzoną bezpośrednio w Apple i jego oddanych fanów. Koreański producent za wszelką cenę chce uzmysłowić nam, że to właśnie jego produkty są godne zainteresowania, gdyż wyprzedają technologicznie swoją konkurencję. Oczywiście świat reklamy rządzi się swoimi prawami i nie należy oczekiwać, że Samsung będzie obiektywny, co udowodnił w ostatniej reklamie, która obiegła amerykańską prasę.

Najnowszy spot wyśmiewa najzagorzalszych miłośników Apple, którzy czekają w kolejce na iPhone’a 5 i z ekstazą rozprawiają o nowościach względem poprzedniego modelu. W międzyczasie napotykają oni uzytkowników Galaxy S3, którzy opisują cechy swojego smartfona, wywołując u rozmówców zdziwienie i zmieszanie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zapraszamy do obejrzenia całej reklamy:

 {youtube}nf5-Prx19ZM{/youtube}

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x