Acer Iconia A110 już oficjalnie. Godny konkurent dla Nexusa 7?

Newsy

acer-iconia-tab-a110-jelly-bean-leak
Acer dokonał dziś oficjalnej zapowiedzi swojego nowego tabletu Iconia A110, który ma zamiar stanąć w szranki z Nexusem 7. Urządzenie posiada bardzo ciekawą specyfikację techniczną i spodziewamy się, że będzie oferowane za konkurencyjną cenę.

Tablet posiada siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 1024×600, a jego sercem jest czterordzeniowy układ NVIDIA Tegra 3. Acer Iconia A110 pracuje pod kontrolą relatywnie czystego Androida 4.1 Jelly Bean. Od Nexusa 7 różni się tym, że posiada slot na karty microSD oraz port HDMI, których brak jest częstym powodem do narzekań właścicieli tabletu od Google i Asusa. Nie wiadomo jeszcze ile urządzenie będzie kosztowało w Polskiej dystrybucji, ale źródła z Wielkiej Brytanii podają, że Iconia A110 będzie kosztował na Wyspach £180, czyli odrobinę więcej od Nexusa 7.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x