ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Jeszcze lepsza dostępność akcesoriów HTC

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca telefony, ogłosiła dziś podpisanie paneuropejskiej umowy z Brightstar Europe dotyczącej dystrybucji oficjalnej linii akcesoriów do telefonów.

Doświadczenie Brightstar Europe w logistyce i zarządzaniu zasobami pomoże zwiększyć dostępność kluczowych akcesoriów do telefonów HTC oraz skrócić czas realizacji zamówień i dostaw, przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby produktów. Nowa umowa umożliwi dotychczasowym partnerom HTC w Europie sprawniejszą  obsługę klientów i użytkowników końcowych.

“HTC stała się znana dzięki unikalnym funkcjom, które zapewniają jej telefony. Ta sama idea twórczego myślenia i projektowania przyświecała pracownikom firmy podczas projektowania akcesoriów do telefonów.” – powiedział Florian Seiche, Vice President  HTC Europe. „Zawarliśmy porozumienie z firmą Brightstar Europe, by zwiększyć nasze zaangażowanie w interesujący nas sektor rynku. Paneuropejska umowa zapewni zespołowi ds. akcesoriów w HTC Europe skupienie się na potrzebach partnerów dystrybucyjnych.”

„Cieszymy się, że zostaliśmy partnerem handlowym HTC i mamy zamiar zwiększyć sprzedaż akcesoriów w Europie. Wykorzystując naszą zaawansowaną infrastrukturę logistyczną możemy skrócić czas wprowadzania produktów na rynek, zapewnić odpowiedni poziom dostaw i szybki czas reakcji, jak również wsparcie dla innych dystrybutorów firmy w Europie.” – powiedział Rod Millar, President of Brightstar Europe.

Zgodnie z umową, Brightstar Europe jest głównym partnerem w dystrybucji akcesoriów do telefonów HTC w Europie. Akcesoria będą dostępne między innymi do tak znanych telefonów jak HTC Hero, Tattoo i najnowszego HD2. Umowa zacznie obowiązywać w pierwszym kwartale 2010 r.


Brightstar Europe

Brightstar Europe jest przedsięwzięciem typu joint venture firm Tech Data Corporation i Brightstar Corp. Siedziba główna firmy mieści się w Wielkiej Brytanii i kieruje biurami sprzedaży w 16 krajach i 9 centrami logistycznymi na kontynencie. Firma zajmuje się dystrybucją telefonów komórkowych i urządzeń bezprzewodowych wśród wielu klientów, do których należą między innymi operatorzy komórkowi, dealerzy, punkty sprzedaży i sklepy internetowe.

Brightstar Corp.

Brightstar Corp. jest globalnym liderem dystrybucji i zintegrowanych dostaw dla rynku urządzeń bezprzewodowych i IT. Posiadając centra sprzedaży i dystrybucji mieszczące się na sześciu kontynentach Brightstar oferuje wiodącym dostawcom produktów bezprzewodowych i IT  globalny zasięg, zapewniając dostawę produktów w odpowiednie miejsce, w odpowiednim czasie. Rozwiązania łańcucha dostaw firmy Brightstar wykorzystywane są przez największych operatorów sieciowych. Więcej informacji o firmie Brightstar, można znaleźć na stronie www.brightstarcorp.com.

Sprawdź najnowsze wpisy