Nexus 7 dostępny już w przedsprzedaży w Polsce!

Newsy

Jak informowaliśmy parę dni temu polski oddział Asusa zapewnił nas, że na przełomie września i października do sprzedaży w Polsce trafi Nexus 7. Jak się okazuje już dzisiaj możemy zamówić jeden z ciekawszych tabletów na rynku! Co prawda urządzenie otrzymamy od razu po uruchomieniu oficjalnej dystrybucji, ale tak już teraz możemy być pewni, że trafi do naszych domów dość szybko.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Asus Google Nexus 7 możemy kupić aktualnie w sklepach RTV Euro AGD, a także X-Kom.pl. Poniżej znajdziecie odnośniki. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za wersję 16 GB to 999 złotych, czyli mniej niż szacowaliśmy!

RTV Euro AGD: Kliknij tutaj

X-Kom.pl: Kliknij tutaj

Źródło: Forum Android.com.pl


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x