Aktualizacja One X do Jelly Bean na dniach?

Newsy

htc-one-x-smartfon-_660x494Już dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się konferencja HTC w Nowym Jorku, którą będziemy dla Was śledzić na bieżąco. Tajwański producent zaprezentuje na niej kilka nowych smartfonów, w tym zapewne przynajmniej jedno urządzenie z Androidem na pokładzie. Innym tematem poruszanym na konferencji ma być też kwestia aktualizacji oprogramowania dla modeli z serii One.

Jak to często bywa przy okazji dużych konferencji, już przed ich rozpoczęciem na światło dzienne przedostają się pewne informacje. Źródłem najnowszego przecieku jest Paul O’Brien, którego możecie kojarzyć z forum MoDaCo. Jego informacje rzadko okazują się fałszywe i sądzimy, że nie inaczej jest w tym przypadku. HTC One X ma otrzymać aktualizację do Jelly Bean już na początku przyszłego miesiąca, z czego oczywiście pierwsze będą modele niebrandowane, pochodzące z wolnej sprzedaży. Udoskonalony HTC One X+ trafi na półki sklepowe domyślnie wyposażony w Androida 4.1. Wciąż nie wiadomo, czy ten harmonogram będzie się tyczył też HTC One S, lecz zapewne dowiemy się tego już za kilka godzin.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: modaco.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x