ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Magenta Dom, czyli telewizja od T-Mobile już jest!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

T-Mobile dowozi prawdziwą bombę! Sieć wprowadza nielimitowany abonament komórkowy, internet światłowodowy oraz telewizję w jednym pakiecie!

T-Mobile wychodzi naprzeciw klientom

3 GB za darmo od T-Mobile
Fot. T-Mobile

Jak sami twierdzą dom to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu. Dlatego chcą sprawić, aby wasze cztery ściany były miejscem pozbawionym ograniczeń. Nowa oferta pozwali na korzystanie z wielu udogodnień oferowanych przez sieć, a także na skorzystanie z nowości, czyli pakietu telewizyjnego! A ta wydaje się być naprawdę ciekawą propozycją, ponieważ sieć deklaruje, że klienci będą mogli co miesiąc dostosować listę kanałów do swoich potrzeb. Wraz ze startem usługi osoby, które zdecydują się na Magenta Dom otrzymają także Player na rok, w prezencie, czyli kolejny gratis!

W T-Mobile zgodnie z naszą strategią sukcesywnie zmieniamy się, by oferować klientom nielimitowane doświadczenia. Jest to możliwe dzięki rozwiązaniom pozbawionym ograniczeń, a także łączeniu poszczególnych usług tak, by użytkownicy T-Mobile mogli otrzymać wszystko, czego potrzebują, od jednego dostawcy i w najwyższej dostępnej jakości. Z tego powodu od kilku lat konsekwentnie dążyliśmy do tego, aby stać się firmą oferującą usługi w pełni konwergentne. Wprowadzenie oferty Magenta Dom to znak, że z sukcesem przeszliśmy ten proces i dziś dysponujemy pełnym zapleczem usług łączonych, wliczając w to telewizję. Wraz z nowym pakietem z telewizją chcemy podkreślić, że usługi dla domu w jakości premium to dziś nie opcja, ale absolutna podstawa. Nasza nowa propozycja pozwala więc klientom czerpać z pełnego potencjału technologii w każdej z naszych usług.

Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska

Magenta Dom to oferta szyta na miarę

najlepsza oferta na kartę

Sieć chwali się, że najnowsza oferta została tak zaprojektowana, aby każdy klient mógł otrzymać to co najbardziej jest mu potrzebne. Co ciekawe w udoskonalonej wersji. T-Mobile przeprowadziło szczegółowe badania, z których wynika, że aż 95% Polaków dobre połączenie z internetem to podstawa codziennego funkcjonowania. Natomiast aż 96% naszego społeczeństwa chce otrzymać elastyczną i dopasowaną ofertę!

Ofertę Magenta Dom stworzyliśmy w oparciu o trzy filary – elastyczność, prostotę i brak limitów. Oprócz tego było dla nas jasne, że rozwiązanie to musi oferować najwyższą możliwą jakość niezależnie od pakietu. Nasza nowa propozycja umożliwia klientom też swobodne dokonywanie zmian – w zależności od tego, czego aktualnie potrzebują. Dodatkowo zaś jest przejrzysta, a co najważniejsze – oferuje nielimitowane doświadczenia. Klienci nie muszą się obawiać, że ich pakiet – choćby internetu mobilnego w telefonie – się skończy, a jakość internetu domowego nie nadąży za ich tempem życia. To kolejny krok rozwoju naszego portfolio po tym, kiedy jako pierwszy operator w Polsce wprowadziliśmy na rynek ofertę z całkowicie nielimitowanym abonamentem 5G, czy ofertę internetu domowego bez limitów, opartego na technologii 5G/LTE z WI-Fi 6

Goran Markovic, członek zarządu ds. B2C w T-Mobile Polska

Co posiada oferta?

W ramach oferty abonamentowej w Magenta Dom użytkownik ma do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE oraz nieograniczony limitem danych do wykorzystania internet mobilny w smartfonie z prędkością do 30 Mb/s. W skład abonamentu wchodzi także roczny bezpłatny dostęp do usługi „Rozrywka bez Ograniczeń”, dzięki której klient może korzystać każdego miesiąca z tej samej lub innej platformy streamingowej – takiej jak Legimi, Tidal czy HBO Max.  Drugim elementem zestawu jest internet światłowodowy dla domu w prędkości do 300 Mb/s. Trzecim – usługa telewizji ze 130 kanałami (w tym m.in. HBO, kanały z rodziny Disneya, Eleven Sports, czy TVN24) z pakietu L w promocyjnej ofercie na rok. Do tego dochodzi dostęp do platformy Player na 12 miesięcy bez reklam w prezencie oraz router Wi-Fi. Tu warto wspomnieć, że za 1 zł użytkownicy otrzymają także dekoder, który pracuje na systemie Android TV.

Źródło: Komunikat prasowy T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy