HTC Desire 22 Pro telefonem gotowym na Metaverse!

2 minuty czytania
Komentarze

HTC po roku powraca na rynek, tym razem z wyjątkową propozycją, bowiem HTC Desire 22 Pro producenta stanowi bramę do Metaverse! To główna funkcja reklamowana przez HTC!

HTC Desire powraca

Wcześniej niezwykle odnoszący sukcesy producent smartfonów obiecywał, że wprowadzi na rynek smartfon skoncentrowany na Metaversie, podczas MWC 2022 pod głośnym brandingiem „Viveverse”. Dziś ten telefon w końcu się pojawił. Następca wcześniejszego modelu jest telefonem średniej klasy, jednak z dostępem do Metaverse, co może przyciągnąć niektórych klientów albo fanów marki.

HTC wchodzi w Metaverse

Desire 22 Pro był głównie promowany dostępnością do Metaverse. HTC promowało funkcję, mówiąc, że HTC Desire 22 zapewni wciągające doświadczenia w świecie, w którym możliwe są połączenia fizyczne i wirtualne. Producent szczyci się także możliwością uruchamiania treści 2D i 3D na urządzeniu rozszerzonej rzeczywistości.

Cóż to znaczy? Tego jeszcze nie wiadomo, bo musimy poczekać na pierwsze testy dostępności Metaverse w HTC desire 22 Pro

Warto także wspomnieć, że HTC informuje, że ich najnowsze dziecko świetnie współpracuje z okularami VR HTC Vive Flow.

Nowy HTC Desire 22 pro jest unikalnym połączeniem, wydajnego smartfona z urządzeniem obsługującym świat VR. Na szczególną uwagę zasługuje rewelacyjny ekran, mocny aparat i możliwość obsługi okularów VIVE Flow. Smartfon jest idealnym partnerem dla okularów VR VIVE Flow, otwierając użytkowników na nowe immersyjne doświadczenia, takie jak spotkania w wirtualnej rzeczywistości, czy prywatne kino w każdym, dowolnym miejscu. HTC Desire 22 pro to świetna propozycja, niezależnie od tego, czy szukamy telefonu do codziennego użytku, czy chcemy odkrywać nowe wirtualne światy

Shen Ye, dyrektor produktowy w HTC.

HTC i blockchain?

Telefon działa także w technologii blockchain, a The Verge zauważył, że reklamuje się go z cyfrowym portfelem do zarządzania kryptowalutami, w tym na początek z NFT. Możliwe jednak, że ta funkcjonalność będzie ograniczona w zależności od kraju!

Rzut oka na parametry

htc desire 22

Smartfon od HTC to typowy telefon ze średniej półki. Urządzenie jest wyposażone w Snapdragona 695. Jeśli chodzi o pamięć, to na pokładzie urządzenia znajduje się 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci flash. Ekran to 6,6-calowy panel FHD+, który może pracować z częstotliwością do 120 Hz. W ekranie jest także otwór z 32-megapikselowym aparatem do selfie, w lewym górnym rogu. Urządzenie działa na Androidzie 12 i ma klasę odporności na wodę i kurz IP67, obsługuje ładowanie bezprzewodowe i odwrotne ładowanie bezprzewodowe i jest dostępny w czarno-złotej kolorystyce.

Jeśli chodzi o ceny, to producent wycenił go na około 2152 zł.

Źródło: Komunikat prasowy HTC, The Verge

Motyw