Samsung Galaxy S7 nie będzie zrobiony z aluminium?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
samsung galaxy s7 edge trapez patent dakasdk

 
Według plotek spoza Chin, Samsung Galaxy S7 będzie zbudowany z innych materiałów niż tegoroczny flagowiec. Ten bowiem jest zrobiony z aluminium klasy 6013. Warto dodać, że Apple z kolei zdecydowało się na rodzaj tego surowca o numerze 7000 w iPhonie 6s i 6s Plus. Z czego zatem zostanie wyprodukowany nowy model Koreańczyków?
 
Nowa informacja głosi, że Galaxy S7 będzie posiadał korpus ze stopu magnezu. Wciąż tył urządzenia pozostanie jednak szklany (czy to dobrze, czy nie – oceńcie sami). Całość telefonu ma być, tak jak w przypadku tegorocznego modelu, bardzo premium. W ostatnim czasie, także Meizu zasugerował, że urządzenie o nazwie Blue Charm Metal zostanie wykonane również z tego surowca.
 
Przypomnijmy, że Samsung Galaxy S7 może posiadać procesor Snapdragon 820 w Chinach i USA, jak i niezapowiedziany Exynos 8890 na innych rynkach. Można także się spodziewać wersji z mniejszym i większym ekranem (5,2 i 5,7 cali).
 
To nie pierwszy raz, kiedy docierają do nas informacje o wykorzystaniu stopu magnezu w najnowszym flagowcu producenta. Zaletą korzystania z tego materiału jest jego wytrzymałość na uszkodzenia. Ponadto użytkownicy nadal będą mogli cieszyć się z niedużej wagi urządzenia.
 
Coraz więcej plotek pojawia się na temat modelu Galaxy S7. Czyżby faktycznie firma pokazała go już w styczniu?
 
źródło: sammobile

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy