ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Akcja wakacyjna Orange. Sieć przecenia telefony po regeneracji!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Wakacje już rozpoczęły się na dobre, a to znaczy, że czas na letnie promocje. Pierwsza firma, która ogłosiła letnie zniżki to Orange, która przecenia smartfony po regeneracji.

Orange z akcją wakacyjną

Orange przecenia smartfony

Pomarańczowa sieć komórkowa z okazji zakończenia roku szkolnego startuje z promocją, w której obniża cenę odnowionych smartfonów. Spokojnie, telefony odnowione przez sieć są poddawane gruntownej renowacji i posiadają stan „jak nowy”. Sieć gwarantuje, że urządzenia działają i wyglądają, jakby były dopiero wyciągnięte z pudełka. Jak sami deklarują

Zakup takiego smartfona to świetne rozwiązanie dla Waszych portfeli oraz troska o środowisko

Komunikat prasowy Orange

Jakie telefony znajdziemy w promocji?

Eco Rating smartfony

Po pierwsze będzie znacznie taniej. Sieć przeceniła kilka urządzeń, a w ofercie abonamentowej znajdzie się np. iPhone 8, którego kupimy taniej o 96 zł! Sieć oferuje także kilka urządzeń bez abonamentu. Wśród nich znajdziemy takie perełki jak:

  • odnowiony Samsung Galaxy S20 FE 5G – 1799 zł
  • odnowiony Xiaomi Mi 10 Lite 5G/64 GB – 899 zł
  • odnowiona Motorola moto g 5G plus – 999 zł
  • odnowiony myPhone Now eSIM – 399 zł
  • odnowiony Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6/128 GB – 1019 zł
  • odnowiony vivo Y21s – 569 zł

Warto zaznaczyć, że promocja trwa do 6 lipca lub do wyczerpania zapasów, więc warto się pospieszyć.

Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie?

Po pierwsze nasz portfel znacznie mniej ucierpi! Urządzenia odnawianie przez Orange, zawsze posiadają specjalną cenę. Gdybyśmy chcieli kupić wspomnianego wyżej Samsunga, trzeba by było za niego zapłacić około 3000 zł! Więc oferta jest na pewno atrakcyjna. Kolejnym powodem, dla którego warto zainteresować się promocją, ponieważ telefony posiadają status „jak nowy”. Co to znaczy?

W ramach standardu dopuszczalne są minimalne ryski, które może dostrzec jedynie wprawne oko. Nie ma wgnieceń w żadnym miejscu, czy śladów wypalenia ekranu. Co istotne odnowiony sprzęt jest objęty 12-miesięczną rękojmią lub 24-miesięczną gwarancją, zapakowany w nowe, zastępcze opakowanie, a bateria ma pojemność nie mniejszą niż 85%. Cały proces odnowy obsługiwany jest przez sprawdzonego partnera, który ma certyfikaty producentów. Telefon jest przetestowany, zresetowany, wyczyszczony, a dane osobowe usunięte. Telefon posiada też nową ładowarkę

Komunikat prasowy Orange

Źródło: biuroprasowe.oragne.pl

Sprawdź najnowsze wpisy