ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola RAZR i to owoc współpracy z Intelem

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy

motorola-razr-i
Przed chwilą zakończyła się konferencja Motoroli w Londynie, na której, tak jak się spodziewano, zaprezentowano nowy smartfon wyposażony w procesor produkcji Intela. Nowa Motorola RAZR i to tak naprawdę wariant znanej już Motoroli RAZR M, a poza zastosowanym układem niewiele różni obydwa urządzenia.


Pod względem designu obydwa smartfony praktycznie się nie różnią, a Motorola RAZR i została wyposażona w ten sam ekran Super AMOLED o przekątnej 4,3″ i rozdzielczości qHD. Sercem urządzenia jest jednordzeniowy procesor Intel Medfield o taktowaniu 2 GHz, który według zapewnień ma osiągami przebijać wiodące dwurdzeniowe układy. Wbudowany aparat 8 MPx pozwala na wykonywanie nawet do dziesięciu zdjęć na sekundę i nagrywanie wideo o rozdzielczości 1080p. Według zapewnień producenta bateria o pojemności 2000 mAh wraz z energooszczędnym procesorem Intel ma gwarantować bardzo długi czas pracy. Motorola RAZR i wejdzie do sprzedaży z Androidem 4.0.4 IceCream Sandwich – aktualizacja do Jelly Bean ma pojawić się już niebawem, lecz nie podano dokładnego terminu.

Owoc współpracy Motoroli i Intela będzie dostępny w wybranych krajach, między innymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Brazylii, Argentynie i w Meksyku. Nie wiemy, czy urządzenie tarfi również do Polski, ale poinformujemy Was jak tylko otrzymamy takie informacje.

https://www.youtube.com/watch?v=EC6X9azWHuw

źródło: theverge.com 

Sprawdź najnowsze wpisy