Nie tak dawno informowaliśmy na łamach portalu o planach Samsunga związanych z wydaniem na rynek kolejnej wersji popularnego smartfona z serii Galaxy Nexus. Główną cechą urządzenia o kodowej nazwie GT-i9260 miałyby być (tak jak i we wszystkich urządzeniach z tej serii) aktualizacje na bieżąco.

W sieci pojawiły się kolejne (a zarazem bardziej szczegółowe) informacje dotyczące kilku podzespołów. W tym momencie wiemy już, że ekran będzie wyświetlał obraz  w rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, zaś pod obudową znajdziemy dwurdzeniowy procesor Cortex A9 o taktowaniu 1.5 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Smartfon ma zadebiutować z Jelly Bean na pokładzie. Niestety nadal nie mamy dostępu do informacji związanych z przekątną ekranu. Ponadto nadal nie wiemy czy urządzenie zadebiutuje na rynku jako Galaxy Nexus 2 czy Galaxy Premier.

Musimy zatem uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości i czekać na kolejne przecieki.

Źródło: gadgetizor

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.