ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Biedronka wraca do taniej elektroniki – ładowarka, przedziwny wiatrak i… hartowane szkło

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Biedronka od najbliższego poniedziałku (27.06) w swojej ofercie będzie miała trochę taniej elektroniki. Wprawdzie tym razem w sklepie nie znajdziemy zbyt wielu produktów z tego działu, ale za to są one całkiem ciekawe. Czy można im w stu procentach zaufać? Tutaj już pozwolimy sobie na to pytanie nie odpowiedzieć. Sprawdźmy, co takiego znajdzie się w ofercie sklepu.

Tania elektronika i Biedronka – oferta od 27.06

Biedronka wiatrak

Opisywana tutaj oferta od sklepu Biedronka dostępna będzie od 27.06 do 13.07 lub do wyczerpania zapasów. Warto też wiedzieć o tym, że nie we wszystkich biedronkach będzie można znaleźć te produkty, więc jeżeli komuś bardzo zależy, to może go czekać podróż między jednym sklepem a drugim. Zazwyczaj Biedronka dodaje tanią elektronikę pod postacią ładowarek czy smartwatchy różnego rodzaju. Nie inaczej jest i tym razem, choć tak naprawdę sama oferta jest dość specyficzna. Znajdziemy w niej raptem kilka produktów. Pierwszym z nich jest wiatrak biurkowy z… funkcją aromaterapii. Urządzenie wyposażone jest także w podstawkę, na której można będzie postawić smartfon oraz dwie tabletki do aromaterapii. Za wiatrak przyjdzie nam zapłacić 19,99 złotych.

Jeżeli potrzebujecie innych wiatraków to te w Biedronce także będą dostępne. Znajdziemy tam duże, stojące wiatraki z pilotem w cenie 179 złotych, ale także i… przenośny wentylator na szyję od firmy Hoffen za 29,99 złotych, który naładujemy przez USB. Do tego dostępne będą wentylatory biurkowe z funkcją mgiełki, za które przyjdzie nam zapłacić 69,90 złotych.

Kolejnym produktem, który zaraz pojawi się w Biedronce, będzie ładowarka sieciowa lub przewód 3 w 1 (długość 1,2 metra, USB-C/Micro-USB/Lightning). Oba przedmioty wyceniono na 34,99 złotych każdy. Sama ładowarka ma trzy wyjścia USB (maks. 18 W) oraz wyposażono ją w lampkę kontrolną. Jeżeli chodzi o przewód, to ten ma nylonowy oplot, a całkowita moc wyjściowa to 66 W.

Ostatnim z przedmiotów, które mogą być interesujące, będzie szkło hartowane na smartfona. To zostało wycenione na 14,99 złotych i ma pochodzić od firmy Setty. Tutaj Biedronka niestety nie podaje, do jakich smartfonów będzie pasowało szkło hartowane, więc ta oferta może być niestety mało pożyteczna. Może się bowiem okazać, że na nasz smartfon akurat szkła hartowanego w Biedronce nie znajdziemy. Cena szkła hartowanego jest za to całkiem zachęcająca, a szczególnie, że to ma mieć twardość 9H (według zapewnień producenta). Do tego dochodzi jeszcze oleofobowa powierzchnia, a w zestawie znajdziemy także ściereczkę z mikrofibry, nawilżaną oraz naklejki pomocnicze i instrukcję.

Źródło: Biedronka

Sprawdź najnowsze wpisy