Asus Padfone 2 ma być kolejnym urządzeniem z serii, która została dość dobrze przyjęta przez użytkowników. Producent pod koniec sierpnia poinformował, że rozpoczął już pracę nad następną generacją Padfone’a, a samo urządzenie ma zadebiutować pod koniec 2013 roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Aktualnie informacje na temat smartfona możemy czerpać tylko z bazy danych benchmarka AnTuTu, dzięki któremu możemy dowiedzieć, że urządzenie posiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1.5 GHz na rdzeń. Ponadto pod obudową znajdziemy również 3 GB pamięci RAM. Wersję prototypową prawdopodobnie ujrzymy już na targach Mobile World Congress 2013!

Źródło: AndroidWorld
Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.