htc-one-x-5
Już od kilku tygodni regularnie otrzymujemy kolejne wiadomości dotyczące nowego urządzenia HTC, które miałoby bezpośrednio konkurować z zaprezentowanym niedawno Samsungiem Galaxy Note II. Dziś do Sieci wyciekły niepublikowane dotąd materiały prasowe, dzięki którym możemy dowiedzieć się odrobinę więcej na jego temat.

Nowy model HTC miałby wejść do sprzedaży jako One X 5 i jak sugeruje nazwa, zostałby wyposażony w pięciocalowy ekran, który według wcześniejszych doniesień ma oferować ogromną rozdzielczość 1080p (1920×1080). Urządzenie prezentuje się bardzo ciekawie, a jego czarna obudowa została ozdobiona bordowymi wstawkami, które nadają mu unikalnego charakteru. Przypomnijmy, że sercem HTC One X 5 ma być czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1,5 GHz, a jedną z funkcji urządzenia będzie zaawansowana obsługa dedykowanego rysika.

Konferencja HTC będzie miała miejsce w Nowym Jorku już w środę i wszystko wskazuje na to, że to właśnie tego dnia dowiemy się wszystkiego o nadchodzących produktach HTC.

źródło: engadget.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski