HTC One X 5 zadebiutuje już wkrótce?

Newsy

htc-one-x-5
Już od kilku tygodni regularnie otrzymujemy kolejne wiadomości dotyczące nowego urządzenia HTC, które miałoby bezpośrednio konkurować z zaprezentowanym niedawno Samsungiem Galaxy Note II. Dziś do Sieci wyciekły niepublikowane dotąd materiały prasowe, dzięki którym możemy dowiedzieć się odrobinę więcej na jego temat.

Nowy model HTC miałby wejść do sprzedaży jako One X 5 i jak sugeruje nazwa, zostałby wyposażony w pięciocalowy ekran, który według wcześniejszych doniesień ma oferować ogromną rozdzielczość 1080p (1920×1080). Urządzenie prezentuje się bardzo ciekawie, a jego czarna obudowa została ozdobiona bordowymi wstawkami, które nadają mu unikalnego charakteru. Przypomnijmy, że sercem HTC One X 5 ma być czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro o taktowaniu 1,5 GHz, a jedną z funkcji urządzenia będzie zaawansowana obsługa dedykowanego rysika.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Konferencja HTC będzie miała miejsce w Nowym Jorku już w środę i wszystko wskazuje na to, że to właśnie tego dnia dowiemy się wszystkiego o nadchodzących produktach HTC.

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x