ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Koniec aplikacji Twoja Biedronka

Koniec aplikacji Twoja Biedronka – wkrótce firma skasuje nasze konta

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Koniec aplikacji Twoja Biedronka jest czymś, czego mogliśmy się spodziewać. Od początku była ona zwykłym marnowaniem potencjału. Najlepszym dowodem na to jest nowa aplikacja Biedronka, która przynosi ze sobą szereg nowych funkcji, takich jak integracja z kartą Moja Biedronka, skaner cen, czy wyszukiwanie najbliższego sklepu Biedronka w okolicy.

Koniec aplikacji Twoja Biedronka

Koniec aplikacji Twoja Biedronka

Utrzymywanie dwóch osobnych aplikacji, z czego jedna jest mocno wybrakowana, mija się jednak z celem. Nic więc dziwnego, że w kilka tygodni po uruchomieniu nowej aplikacji Biedronka sklep postanowił zamknąć starszą z nich. Dlatego też użytkownicy poprzedniej wersji otrzymali następujący komunikat:

4 lipca wchodzą w życie nowe postanowienia Regulaminu serwisu www.biedronka.pl oraz Polityki prywatności serwisu www.biedronka.pl Zmiany dotyczą wyłączenia funkcjonalności konta w serwisie www.biedronka.pl. Oznacza to, że w ramach serwisu www.biedronka.pl nie będzie można założyć Konta, a istniejące Konta zostaną usunięte, tj. nie będzie można się zarejestrować ani zalogować.

Koniec aplikacji Twoja Biedronka – jak się zabezpieczyć?

Jeśli nie chcemy stracić naszego konta, to należy pobrać i zainstalować aplikację Biedronka i to właśnie ją powiązać z naszą kartą Moja Biedronka. Można to zrobić za pośrednictwem numeru telefonu, na który ta została założona. W ten sposób utrzymamy dostęp do wszystkich promocji oraz danych powiązanych z transakcjami. Warto tu dodać, że usunięcie konta dotyczy jedynie aplikacji Twoja Biedronka. Tym samym właściciele plastikowych kart Moja Biedronka, a także osoby, które po prostu podają numer telefonu, na który ta jest zarejestrowana nie mają się czego obawiać — promocje dotyczące karty nadal będą ich obowiązywały. 

Koniec aplikacji Twoja Biedronka – dlaczego tak późno?

Na pewno niektórzy zadają sobie pytanie: dlaczego tyle czasu aplikacja Twoja Biedronka funkcjonowała równolegle z aplikacją Biedronka? Tutaj są co najmniej dwa powody: po pierwsze firma dała czas klientom na zmianę aplikacji. Gdyby było to natychmiastowe przejście, to większość skończyłaby bez żadnego programu na smartfonie. Co więcej, w przypadku nowych usług zawsze jest ryzyko, że coś niespodziewanego się posypie.

Stara aplikacja była tu gwarantem, że nawet jeśli do tego dojdzie, to klienci nie zostaną z niczym. Minęło jednak już kilka tygodni. Aplikacja Biedronka działa i ma się dobrze, a minęło dość czasu, żeby się na nią przesiąść. Dlatego też już nadszedł czas na ostateczny koniec aplikacji Twoja Biedronka. A biorąc pod uwagę jak dobrze działa jej następca, to nie ma za czym tęsknić.

Źródło: WirtualneMedia

Sprawdź najnowsze wpisy