ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Philips HUE będzie imitować wschód słońca. Nowe urządzenia już na horyzoncie!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Philips jest liderem inteligentnych rozwiązań do domu. W szczególności jeśli chodzi o oświetlenie. Producent po raz kolejny wprowadza nowości na rynek! Tym razem

Philips HUE pionierem innowacyjnego oświetlenia

Coraz więcej osób decyduje się na wprowadzenie smart technologi w swoich domach. Asystenci głosowi, inteligentne dzwonki do drzwi, a nawet inteligentne klamki stają się bardzo powoli standardem. Natomiast inteligentne oświetlenie już od dawana podbija serca fanów nowych technologii.

Nowości od Philips HUE

Philips wprowadza na rynek kolejne nowości. Na rynek wjechały kolejne nowe propozycje oświetleniowe! Pierwszą nowością jest przełącznik światła Philips Hue Tap. Wraz z przełącznikiem na rynku pojawiły się takie nowości jak lampa stołowa HUE Go, gradientowa lampa podłogowa HUE Signe !

HUE Tap Dial

philips hue

Niby nic, a jednak tak wiele! To najnowszy przełącznik firmy. Ten posiada aż cztery osobne przyciski, którymi można kontrolować oświetlenie w czterech pomieszczeniach! To naprawdę wygodne jeśli w domu mamy 4 pokoje, a w każdym znajduje się punkt oświetlenia od Philipsa! Urządzenie można trzymać w sypialni i kontrolować światła w całym domu! Switch wspiera także cztery konkretne efekty. Te należy skonfigurować w aplikacji. Przełącznik ma wbudowane pokrętło, którym można sterować mocą oświetlenia. Tak jak wspomniałem, przełącznik jest mobilny, jednak można go umieścić na stałe np. w stole lub na ścianie.

Lampa podłogowa HUE Signe

To naprawdę ciekawy produkt, chociaż znany fanom marki. Nowa lampa dołącza do linii Signe Gadient! Tym razem ta pojawi się z dębową i stylową podstawką, która idealnie wpasuje się w każde otoczenie! Lampa pojawi się w dwóch rozmiarach. Ta ma także posiadać ponad 60 tysięcy kolorów! Lampa ma oferować ciekawą funkcję. Otóż ta ma imitować wschód słońca, tak aby poranki były jeszcze przyjemniejsze. Ta funkcja będzie dostępna dla posiadaczy lampy, którzy zainstalują najnowsze oprogramowanie przygotowane przez Holenderską firmę!

Przenośna lampka Philips HUE Go!

To przenośna lampa, którą można postawić dosłownie wszędzie! Ta ma pojawić się na rynku w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Lampę można zabrać także w plener, ponieważ posiada ciekawy system zasilania. Lampa korzysta z domowego zasilania przy pomocy specjalnej stacji dokującej. Lampa może świecić poza dokiem od 6 do 48 godzin! Czego chcieć więcej? Np. aktywnej reakcji na muzykę oraz gry, i tu producent nie zawiódł, bo lampa posiada obie funkcje.

Źródło: hueblog.com

Sprawdź najnowsze wpisy