ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

InPost i Shopee ze strategicznym partnerstwem – kupujący zapłacą mniej za przesyłkę

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

InPost i Shopee nawiązały strategiczne partnerstwo. Firmy postanowiły bliżej ze sobą współpracować, czego efektem jest specjalna opcja wysyłki towaru, którą operator paczkomatów oferuje tylko na Shopee. Wiemy, na czym ona polega.

Strategiczne partnerstwo pomiędzy firmami InPost i Shopee

Współpraca pomiędzy firmami InPost i Shopee ma zagwarantować lepsze warunki dla kupujących na platformie – chodzi o możliwość darmowej lub tańszej dostawy zamówionych produktów. Oba podmioty współpracują również w tworzeniu nowych rozwiązań logistycznych, aby klienci mieli możliwość jak największego wyboru opcji dopasowanych do swoich oczekiwań.

Tylko na platformie Shopee jest dostępna opcja tzw. ekonomicznej dostawy. To propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić na kosztach wysyłki i zgadzają się na dłuższy czas dostarczenia paczki. Korzystając z opcji Paczkomat InPost Ekonomiczny przy zakupach od zagranicznych sprzedawców można mieć darmową dostawę już przy zamówieniu o wartości od 10 zł, podczas gdy bezpłatna wysyłka w opcjach Paczkomat InPost, Kurier InPost oraz Punkty Poczta, Żabka, Orlen, RUCH obowiązuje przy zakupach od 40 zł.

W Shopee dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym użytkownikom wygodne i bezproblemowe zakupy. Cieszę się, że możemy zacieśnić naszą współpracę z InPostem, który jest wiodącym na polskim rynku dostawcą usług logistycznych i naszym zaufanym partnerem od początku działalności w Polsce – mówi Ian Ho, Head of Shopee Poland. Jak dodaje, współpraca ma pozwolić sprostać rosnącym potrzebom użytkownikom platformy. Dostawy do naszych Paczkomatów są najczęściej wybieraną formą dostawy przez klientów e-commerce w Polsce. Cieszymy się, że do tego grona dołączają klienci Shopee – mówi Dagmara Brzezińska, wiceprezes zarządu InPost ds. sprzedaży.

Obie firmy chcą współpracować w zakresie promocji dla użytkowników. Pierwsza taka akcja to kampania 7.7 Wakacyjna wyprzedaż. Nowi użytkownicy wybierający podczas pierwszych zakupów dostawę InPost, mogą skorzystać ze specjalnego vouchera na 15 zł. Po potwierdzeniu otrzymania przesyłki czeka na nich kolejny bonus. To 500 monet Shopee.

W styczniu InPost został strategicznym partnerem OLX. Z kolei w maju firma została ogłoszona strategicznym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy