ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Cook Story by Samsung, czyli sprawdź sprzęt Samsunga przed zakupem!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Tym razem Samsung Electronics Polska kilka lat temu otworzyło swój shoowroom, który jest połączony ze szkołą gotowania. Znajdziecie tam profesjonalne stanowiska oraz co najważniejsze nowe sprzęty Koreańskiego producenta.

Cook Story by Samsung, czyli masa nowego sprzętu!

Samsung to lider technologiczny jeśli chodzi o praktyczne wykorzystanie nowych technologi. Ich sprzęty znajdują się w kieszeniach i domach milionów ludzi na całym świecie. W Polsce producent także przoduje jeśli chodzi o różne sprzęty. Sprzęty kuchenne Samsunga, zawsze wprowadzają jakąś innowacje. Tym razem każdy z was może sprawdzić nowe technologie jeszcze przed ich zakupem!

Otwierając Cook Story by Samsung, chcemy zachęcić Polaków do spróbowania swoich sił w gotowaniu na miarę prawdziwych szefów kuchni. To wyjątkowe miejsce, gdzie w towarzystwie innowacyjnych technologii możemy przeżyć niezwykłą kulinarną przygodę. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dajemy im możliwość wypróbowania naszych sprzętów i sprawdzenia, jak wiele oferują

Piotr Stelmachów, dyrektor dywizji AGD Samsung Electronics Polska

Każda osoba, która odwiedzi nowy showroom, będzie miała możliwość przetestowania nowych lodówek, piekarników, a nawet płyt indukcyjnych!

Samsung z nową technologią piekarników

Koreański Producent może pochwalić się najnowsza technologią Dual Cook oraz Dual Cook Flex, czyli podwójnymi piekarnikami z opcjami parowymi! Te nowe urządzenia zapewniają wyjątkowe efekty pieczenia. Funkcja Cook Steam pozwala na 8 różnych konfiguracji piekarnika w zależności od upodobań osoby gotującej i domowników. W piekarnikach pojawiły się także nowe funkcje takie jak Air Sous Vide, czyli precyzyjne pieczenie produktów, które są zapakowane próżniowo. Dzięki tej funkcji, dania, które wyjdą z piekarnika, nie zostaną pozbawione najważniejszych wartości odżywczych! Kolejną nowością jest opcja Air Fry, czyli efekt pieczenia w głębokim tłuszczu jednak bez tłuszczu. Jak? Dzięki gorącemu powietrzu i specjalnej tacy, na której musi znaleźć się niewielka ilość tłuszczu!

Piekarnik z aplikacją?

A i owszem! Samsung postanowił umożliwić połączenie piekarnika z aplikacją SmartThings 2. Ta ma wspomóc kucharza w procesie przyrządzania dań. Aplikacja poleci także przepisy oraz umożliwi sterowanie piekarnikiem! Nowe piekarniki zostały także wyposażone w kamery AI, które pozwolą zajrzeć do piekarnika bez otwierania go, a także pozwolą na nagranie 10-sekundowego filmiku z procesu pieczenia. Kamera rozpozna także, jaki produkt jest umieszczony w piekarniku i zaproponuje jaki tryb ustawić tak, aby danie było idealne. Wracając na chwilę do filmików, to idealne uzupełnienie dla kanałów kulinarnych, które zyskają dodatkowe ciekawe ujęcia wykonane podczas pieczenia! Kto by nie chciał wideo z pieczenia ulubionego sernika?!

Inspirujący design

To fakt, z którym nie można się nie zgadzać. Samsung od zawsze inspiruje designem swoich urządzeń. Nie inaczej jest w tym przypadku. Piekarniki różnią się od siebie rodzajami wyświetlacza oraz kolorystyką. To pozwala na dobranie urządzenia dokładnie do swoich potrzeb i do wyglądu całej kuchni.

Dzięki możliwości wyboru koloru wykończenia, piekarniki z nowej linii stają się integralną częścią naszego wnętrza. Wśród premierowych urządzeń znajdziemy również te bezuchwytowe, z automatycznie otwieranymi drzwiami Sense to Open – aby je otworzyć, wystarczy dotknąć przycisk na panelu sterowania. Piekarniki wyposażono ponadto w komfortowe udogodnienia, takie jak płynnie i cicho zamykające się drzwi, funkcję czyszczenia pyrolitycznego, katalitycznego oraz parowego, a także nowoczesny i intuicyjny w obsłudze panel z wyświetlaczem LCD. Premierową linię piekarników tradycyjnych uzupełniają piekarniki kompaktowe z funkcją mikrofali.

Materiał prasowy Samsung

Nie tylko piekarniki!

Samsung uzupełnił gamę nowych urządzeń o nowe płyty indukcyjne. Te mają wyróżniać się zmniejszoną grubością! Dzięki temu te można zamontować już w 10 mm blatach kuchennych, albo zamontować je tak, aby tworzyły integralną część blatu. Nowe płyty pozwalają na wykorzystanie całej powierzchni do grzania. Dzięki temu użytkownik może dopasować wielkość i kształt naczynia, w którym będzie przygotowywana potrawa. Płyty pojawiły się w 3 kolorach. Standardowo — czarnym, białym oraz beżowym, tak aby można było je dopasować do każdej kuchni!

Dzięki nowym urządzeniom kuchennym Samsung – w tym piekarnikom i płytom indukcyjnym – marka oferuje konsumentom jeszcze większą wygodę – rozwiązania umożliwiające przygotowywanie zdrowszych potraw, ale także doskonały design z możliwością połączenia urządzeń w domowym ekosystemie Samsung i zarządzanie nimi z pozycji smartfona za pomocą aplikacji SmartThings z rozszerzeniem SmartThings Cooking 4 .

Materiał prasowy Samsung

Źródło: samsung.com Materiał prasowy Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy