ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
darmowy wakacyjny pakiet od orange

Darmowy wakacyjny pakiet od Orange – rozmowy, SMS-y, MMS-y i 5 GB internetu

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Orange ma propozycję związaną z nadchodzącym początkiem wakacji. To bezpłatny pakiet z rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem, który mogą aktywować klienci operatora. Wyjaśniamy, co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tego bonusu i cieszyć się m.in. darmową paczką danych.

Darmowy wakacyjny pakiet od Orange – szczegóły

Bezpłatny pakiet od pomarańczowego operatora zawiera rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 5 GB internetu. Bonus jest ważny przez 5 dni od uruchomienia. Jak go aktywować? Należy wysłać SMS-a o treści WAKACJE pod numer 364. Można to zrobić do 26 czerwca tego roku.

Jak czytamy w regulaminie akcji, z bonusu mogą skorzystać posiadacze taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę, a także abonenci oferty Zetafon, korzystających z tych taryf. Jedna osoba może aktywować bonus tylko raz. W ramach transmisji danych w roamingu w Strefie 1 udostępniony jest pakiet 0,7 GB – zaznacza Orange. Bonus nie jest dostępny dla osób korzystających z usługi Multipakiet. Żeby sprawdzić ważność promocyjnych środków, wystarczy wysłać SMS-a o treści ILE pod numer 630 (opłata zgodnie z cennikiem danego planu taryfowego).

Jeśli potrzebujecie więcej darmowego internetu, może zainteresować was promocja z bezpłatnymi 300 GB na rok w Orange na kartę. Mogą z niej skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci. Na początek (po kupnie startera lub doładowaniu konta) otrzymujemy 25 GB. Co miesiąc dostajemy kolejny, taki sam pakiet. W sumie przez rok zyskamy 300 GB.

Warunkiem otrzymywania co miesiąc kolejnego pakietu danych jest doładowanie konta za min. 5 zł w danym miesiącu. Instrukcje wyjaśniające, jak aktywować tę ofertę, znajdziecie w podlinkowanym wyżej tekście. Z promocji można zacząć korzystać do 31 sierpnia tego roku, chyba że jesteśmy nowymi klientami i kupiliśmy specjalny starter. Wtedy kluczowa jest dla nas data ważności tego startera.

Inną okazją na otrzymanie darmowego internetu są mecze polskich piłkarzy. Po spotkaniu Polska – Belgia klienci Orange dostali po 4 GB.

źródło: Blog Orange

Sprawdź najnowsze wpisy