Nexus 7 na dniach w Polsce

Cezary Zapała Newsy 2012-09-17

 

Nexus 7 to tablet, który mimo upływającego czasu, ciągle jest pożądany wśród wielu osób. Do tej pory trafił już na kilka rynków i niecierpliwi użytkownicy mogli już go z większymi lub mniejszymi problemami nabyć. Jak się jednak okazuje, już niedługo każdy zainteresowany tym tabletem Polak będzie mógł go też nabyć bez większych trudności.

Kilka tygodni temu polski oddział Asusa opublikował informację, że stara się, aby Nexus 7 jak najszybciej trafił do Polski. Według zapewnień ma się to stać na przełomie września i października. Prawdopodobnie Asus słowa dotrzyma, ponieważ trwają już powoli, acz sukcesywnie przygotowania do tego wydarzenia. Na razie producent przygotował oficjalną stronę www w język polskim tego produktu (link). Ponadto zapowiedź Nexusa 7 pojawiła się również na stronach RTV Euro AGD (dziękujemy użytkownikowi Pieeees za podanie tej informacji).

Niestety nadal nie znamy ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić w Polsce za to urządzenie. Aktualnie szacuje się, że oscylować one będą koło tysiąca złotych. Czy wśród naszych Czytelników są również osoby, które nadal z niecierpliwością czekają na tablet od Google?

Źródło: ASUS Polska

 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x