Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

htc-bravo

Jeśli jesteś już zdecydowany na zakup Nexusa One powstrzymaj się jeszcze na chwilę! Na kanale Facebook’a szwedzki operator „3” zamieścił informację o wdrożeniu do swojej oferty nowego modelu HTC. Telefonem tym ma być HTC Bravo dobrze już przez nas znany od grudniowego przecieku portfolio firmy.

Wtedy również otrzymaliśmy informację, że telefon wejdzie na rynek w kwietniu – jak widać plany się zmieniły, ponieważ w Three ma on już zawitać w marcu.

Czym się różni Nexus One od HTC Bravo?

Właściwie są to niemal klony. Z informacji jakie do tej pory do nas dotarły wynika, że jedyne różnice w obu modelach zauważymy na obudowie oraz oprogramowaniu. Mianowicie Bravo otrzyma podobnie jak inne produkty tego tajwańskiego producenta nakładkę HTC Sense.

Aby nieco poszerzyć lub odświeżyć wiedzę na temat obu telefonów zapraszamy do skorzystania z poniższych odnośników:

Według Was warto czekać na HTC Bravo – lepszy jest od Nexusa?
Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).