ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
miesiąc testowania internetu

Miesiąc testowania internetu za darmo – nowa propozycja T-Mobile

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

T-Mobile przedstawił dziś nową propozycję. To miesiąc testowania internetu domowego za darmo. Chodzi m.in. o ofertę bez limitu danych i prędkości, którą magentowy operator zaprezentował w kwietniu. Teraz można przez 30 dni sprawdzać, czy ta opcja nam odpowiada.

Bezpłatny miesiąc testowania internetu w T-Mobile – oto szczegóły

W kwietniu informowaliśmy o internecie domowym bez limitów w T-Mobile. Za 130 zł miesięcznie można korzystać z niego bez ograniczeń w kwestii ilości danych oraz prędkości transferu. Jeśli mamy u magentowego operatora także abonament komórkowy (poza ofertami XS 3 GB/XXS 3 GB) cena spada do 110 zł.

Od dziś T-Mobile pozwala przetestować swój internet domowy za darmo. Trwa to 30 dni, po czym klient decyduje, czy chce nadal korzystać z oferty i jednocześnie zacząć za nią płacić. Po promocyjnym okresie można zarówno korzystać ze wspomnianej już oferty za 130 zł miesięcznie, jak i z innych planów z oferty T-Mobile:

  • Oferta S – brak limitów danych, prędkość do 30 Mb/s – 60 zł miesięcznie
  • Oferta M – brak limitów danych, prędkość do 60 Mb/s – 70 zł miesięcznie
  • Oferta L – brak limitów danych, prędkość do 90 Mb/s, dostęp do 5G – 90 zł

Swoją ofertę internetu domowego T-Mobile kieruje szczególnie do osób, do których nie dotarł jeszcze światłowód. Operator podkreśla, że z szybkiego internetu można korzystać także w małych miastach oraz na wsi.

Miesiąc bezpłatnego korzystania z internetu domowego w T-Mobile pozwoli sprawdzić, czy w naszej lokalizacji wszystko działa, jak należy. Przy wyborze danej oferty otrzymujemy też urządzenie. W przypadku planu za 130 zł dostajemy router z anteną zewnętrzną w cenie.

W tańszych planach (S, M oraz L) otrzymanie routera wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 20 zł miesięcznie. Magentowy operator proponuje model TCL LINKHUB LTE Cat13. Dwuzakresowa sieć WiFi 2,4GHz/5GHz umożliwia bezproblemowe podłączenie zarówno starszych, jaki i nowszych urządzeń. Dzięki złączu LAN (2x) można podłączyć konsolę do gier, aby zapewnić jeszcze bardziej stabilną rozgrywkę – informuje T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy