ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oferta abonamentowa t-mobile

Nowa oferta abonamentowa T-Mobile – 5G w każdej taryfie, ale co z cenami?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Od dziś obowiązuje nowa oferta abonamentowa T-Mobile. Magentowy operator zdecydował, że w każdej z dostępnych taryf klienci będą mogli korzystać z 5G. Osoby, które zdecydują się na więcej niż jeden abonament, mogą liczyć na rabaty.

Oferta abonamentowa T-Mobile – szczegóły

oferta abonamentowa t-mobile

Magentowy operator przygotował cztery taryfy: XS, S, M oraz L. Dwie ostatnie dają dostęp do internetu bez limitu danych. Poniżej znajdziecie porównanie wszystkich taryf.

XSSML
Cena40 zł50 zł65 zł85 zł
Cena kolejnego abonamentu30 zł45 zł65 zł
Internet w smartfonie5 GB20 GBBez limitu danych (prędkość do 30 Mb/s)Bez limitu danych i prędkości
Rozmowy, SMS-y, MMS-yBez limituBez limituBez limituBez limitu
Rozrywka bez ograniczeń0 zł przez 6 miesięcy0 zł przez 6 miesięcy
Rabat na urządzeniado 150 złdo 300 zł

Rozrywka bez ograniczeń oznacza, że użytkownik może korzystać z platform streamingowych z książkami, muzyką, filmami lub programami. Co miesiąc można zmienić platformę, z której chce się korzystać. Na liście są m.in. Legimi, HBO Max, Eleven Sports, Tidal i Polsat Box GO.

Dobierając do abonamentu kolejne usługi, można liczyć na rabaty. Za kolejną taką samą taryfę abonamentową zapłacimy o 20 zł mniej, co pokazuje powyższa tabela. Taki sam rabat otrzymamy na internet światłowodowy lub internet domowy 4G. Oprócz tego T-Mobile przewiduje rabaty na urządzenia.

Dodatkowo do końca czerwca klienci, którzy zdecydują się na wariant M lub L, mogą otrzymać drugą taką samą ofertę za 0 zł nawet przez 12 miesięcy. Do wyboru mają także bezpłatny roczny dostęp do usługi internetu światłowodowego – po tym czasie w obu wariantach mogą liczyć zaś na atrakcyjne zniżki – informuje magentowy operator. Jak wyjaśnia, mogą z tego skorzystać nowi klienci oraz osoby już korzystające z taryf M Nielimitowana i L Nielimitowana. Propozycja obejmuje również osoby z numerem w T-Mobile, które zmieniają swoje obecne taryfy na M lub L.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy