ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
loteria play na kartę

Play24 już nie tylko po polsku — firma otwiera się na nowych klientów

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Play24 to aplikacja fioletowego operatora komórkowego. Tym razem sieć postawiła na rozwój aplikacji o dwa kolejne języki. Dzięki temu z aplikacji będą mogły korzystać osoby, które nie posługują się na co dzień językiem polskim.

Play24, czyli aplikacja dla klientów sieci Play

Aplikacja pozwala na pełne kontrolowanie swoich pakietów, płatności oraz usług, które są aktywne u fioletowego operatora. Oprogramowanie pozwala także na kontrole kilku numerów, które są przypisane do jednego użytkownika. Oprogramowanie jest dostępne na Androidzie oraz iOS.

Play24 w języku angielskim i ukraińskim

Play postanowił wprowadzić nowe języki do swojej aplikacji, ponieważ jak sama sieć zauważa

Nasza aplikacja Play24 jest świetnie ocenianym przez użytkowników niezbędnikiem, jeśli chodzi o zarządzanie swoim kontem i usługami Play.

Komunikat prasowy Play

Aby umożliwić dostęp aplikacji dla większej ilości użytkowników, operator postanowił udostępnić język angielski, który jest ogólnoświatowym językiem oraz ukraiński. Ten drugi język nie powinien dziwić ze względu na ilość imigrantów, która przybyła do Polski z powodu wojny za naszą wschodnią granicą. Play od zawsze wspierał połączenia na Ukrainę więc to na pewno popularna sieć dla naszych sąsiadów.

Nowe języki w Play24

play24 nowe języki

Aplikacja automatycznie dostosuje język do potrzeb użytkownika! Wszystko dlatego, że ta wykrywa systemowy język i dopasowuje aplikację do tego, który jest ustawiony jako domyślny. Niestety aplikacja, póki co nie jest w pełni przetłumaczona, dlatego sieć informuje, że sukcesywnie będzie aktualizować apkę. Nowe języki są już dostępne. Natomiast jeśli posiadacie telefon w innym języku niż polski, angielski lub ukraiński, aplikacja domyślnie ustawi język angielski jako podstawowy.

Źródło: blogplay.pl

Sprawdź najnowsze wpisy