ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

The Chosen One — w trakcie kręcenia serialu zginęły dwie osoby

Autor: Borys Francuz Kategoria: Newsy

Fatalne wiadomości napływają do nas ze Stanów Zjednoczonych i Meksyku. Zgodnie z tamtejszymi doniesieniami podczas kręcenia najnowszego odcinka serialu The Chosen One doszło do wypadku, wskutek którego zginęły dwie osoby. Sześcioro innych członków obsady zostało przetransportowanych do szpitala.

Tragiczny wypadek na planie The Chosen One

Tragiczny wypadek na planie The Chosen One

W pobliżu meksykańskiej miejscowości Mulegé do niedawna odbywały się zdjęcia do najnowszego sezonu serialu The Chosen One. W trakcie przemieszczania się z jednej lokacji do drugiej doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zgodnie z doniesieniami portalu Variety furgonetka, w której podróżowało kilka osób wypadła z drogi. Wskutek tego wydarzenia życie straciło dwóch aktorów — Raymundo Garduño Cruz i Juan Francisco González Aguilar. W pojeździe przybywało jeszcze sześć innych osób. Dwójka z nich należy do obsady, a pozostała czwórka do ekipy filmowej.

Cała szóstka została przetransportowana do szpitala, ale zgodnie z najnowszymi doniesieniami stan każdej z nich określany jest jako „stabilny”. Meksykańska policja natychmiastowo wszczęła śledztwo w sprawie wypadku. Za stworzenie serialu The Chosen One odpowiada Netflix, jednak platforma odmówiła jakiekolwiek komentarza dotyczącego tragedii. Wiemy jedynie, że w związku z zaistniałą sytuacją studio Redrum zawiesiło produkcję brazylijskiego serialu.

The Chosen One to opowieść o 12-latku, który dowiaduje się, że jest reinkarnacją Jezusa Chrystusa. Misją chłopca jest ratowanie ludzkości. Do tej pory na Netflixie pojawiły się dwa sezony serialu. Pierwszy z nich swój debiut zaliczył w czerwcu 2019 roku, natomiast drugi pół roku później. Pomimo niezbyt dużej popularności serii wiadomość o wypadku wstrząsnęła całym światem seriali oraz serwisów streamingowych.

Niestety na ten moment nie dowiedzieliśmy się o żadnych szczegółach dotyczących całej sytuacji oraz tego jak wpłynie ona na przyszłość The Chosen One. Po dłuższej przerwie ekipa filmowa wróciła do kręcenia trzeciego sezonu serii, jednak po tak tragicznym wypadku możemy spodziewać się opóźnienia w całym harmonogramie produkcyjnym.

Źródło: Variety

Sprawdź najnowsze wpisy