myTab 7 i myTab 10 – nowość od myPhone

Cezary Zapała Newsy 2012-09-17

Producent telefonów myPhone postanowił zaatakować rynek tabletów wypuszczając nową serię urządzeń o nazwie myTab, które to mają rywalizować z konkurentami głównie akceptowalną ceną. W tym momencie firma zaprezentowała dwa modele: myTab 7 i myTab 10. O których szerzej możecie przeczytać poniżej.

MyTab 7 został wyposażony w ekran o przekątnej (jak nie trudno się domyślić) równej 7 cali z pięciopunktowym multidotykiem. Wyświetlać ma on obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Urządzenie zaś pod swoją obudową ma skrywać jednordzeniowy procesor o częstotliwości 1.2 GHz, 512 MB pamięci RAM, 4 GB wbudowanej pamięci flash oraz moduł WiFi. Ponadto w tablecie nie zabraknie kamerki VGA oraz zainstalowanego Androida Ice Cream Sandwich, który ma posiadać dodatkowe, preinstalowane aplikacje. Producent wycenił urządzenie na 349 złotych, ale cena w sklepach zaczyna się już od 299.

Kolejne urządzenie o nazwie myTab 10 posiada już ekran IPS LCD o przekątnej 9.7 cala, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli w formacie 4:3. Ponadto tablet ma posiadać 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci flash, aparat z matrycą o rozdzielczości 2 Mpix, złącze HDMI oraz slot na karty microSD i Host USB. Producent model ten wycenił na 749 złotych.

Źródło: Informacja Prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x