sgsiv
Samsung Galaxy S III wciąż uznawany jest za jeden z najlepszych smartfonów z Androidem, a na rynku zadebiutował on jeszcze nie tak dawno, bo trzy miesiące temu. Trochę dziwi więc fakt, że już teraz docierają do nas pierwsze sygnały dotyczące jego następcy, który rzekomo ma zostać ukazany podczas przyszłorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Źródło przecieku pochodzi z Korei i powołuje się na kontakty z pracownikami Samsunga, i dostawcami części do smartfonów, którzy twierdzą, że prace nad nowym urządzeniem zostały już rozpoczęte. Twierdzą oni, że do lutego Galaxy S4 będzie już gotowy, a jego sprzedaż rozpocznie się na początku marca 2013. Jeżeli chodzi o wykorzystane podzespoły, to jesteśmy naprawdę ciekawi, jak Samsung przebije specyfikację techniczną swojego flagowego smartfona. Mówi się o ekranie OLED o przekątnej 5″ i module LTE zintegrowanym z czterordzeniowym procesorem Exynos. Jeżeli chodzi o design Galaxy S IV, to Samsung ma kontynuować stylistykę wprowadzoną przez S3, oferując jednak amerykańskim operatorom możliwość modyfikowania wyglądu, tak jak miało to miejsce w przypadku Galaxy S2.

Okres plotek na temat Galaxy S4 uznajemy więc za rozpoczęty i jesteśmy pewni, że do lutego jeszcze nie raz będziemy poruszać temat nowego flagowego modelu Samsunga.

źródło: pocketnow.com, phandroid.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski