HTC DIx z ekranem 1080p i Snapdragonem S4 Pro już wkrótce?

Newsy

Plotki na temat nowego urządzenia HTC, które miałoby zostać wyposażone w ekran 1080p, słyszymy już regularnie od jakiegoś czasu. Im bliżej nadchodzącej konferencji tajwańskiego producenta, która będzie miała miejsce w nadchodzącym tygodniu, tym ilość kolejnych informacji ciągle się powiększa.

Najnowsze źródła podają, że tajemnicze urządzenie otrzyma nazwę HTC DIx (Droid Incredible X?), co sugeruje, że trafi ono do oferty amerykańskiego operatora Verizon. Po raz kolejny potwierdzono informację o ekranie o ogromnej rozdzielczości 1080p, więc wygląda na to, że ten element specyfikacji może okazać się prawdziwy. Zastosowanym procesorem ma być czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro, który jest aktualnie najwydajniejszym układem dostępnym na rynku. Oprócz tego nowy HTC będzie posiadać 1,5 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, jednak wszystko wskazuje na to, że zostanie pozbawiony slotu kart microSD. Tajwański producent chce też wprowadzić obsługę specjalnego rysika, na wzór Samsungowego S-Pen.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Konferencja HTC będzie miała miejsce już 19 września i jesteśmy ciekawi, czy pogłoski na temat tego urządzenia się potwierdzą. Jak sądzicie, czy będzie ono w stanie konkurować z nowym Galaxy Note 2? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x