ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
4 GB od Orange

Darmowe 4 GB od Orange po meczu Polska – Belgia – jak aktywować bonus?

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Po wczorajszym meczu Polska – Belgia można odebrać bezpłatne 4 GB od Orange. Pomarańczowy operator postanowił przyznać bonus na pocieszenie po przegranym przez polskich piłkarzy spotkaniu. Podpowiadamy, jak aktywować ten prezent.

Jak odebrać darmowe 4 GB od Orange?

źródło: facebook/Orange Polska

Po meczach reprezentacji Polski w piłce nożnej Orange rozdaje bezpłatne pakiety internetu. Liczba darmowych GB zazwyczaj ma związek z wynikiem spotkania. Tym razem polscy piłkarze przegrali jednak 0:1, więc pomarańczowy operator proponuje darmowe 4 GB na pocieszenie.

Żeby aktywować bonus, należy wysłać SMS-a o treści CZEKOLADA pod numer 233 (opłata zgodna z cennikiem planu taryfowego). Kod o tej samej treści możemy również wpisać w aplikacji Mój Orange w zakładce dla Ciebie – to alternatywna metoda odebrania pakietu internetu. Użytkownicy Orange Flex również mogą aktywować bezpłatne 4 GB. Wystarczy, że wpiszą kod CZEKOLADA w zakładce Kody promocyjne w aplikacji Flex na swoich smartfonach.

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet GB za gole – przypomina Orange. Pomarańczowy operator zaznacza także, że promocyjny internet jest ważny przez trzy dni od daty aktywacji i obowiązuje tylko w Polsce. Czas na odebranie bonusu jest do środy 15 czerwca do ok. 23:00.

Po poprzednim meczu Belgia – Polska Orange przyznał 1 GB swoim klientom, natomiast po spotkaniu Holandia – Polska pomarańczowy operator zaproponował bezpłatne 5 GB. Pierwsza z tych sytuacji rozczarowała klientów, którzy 1 GB uznali za wyjątkowo skromny i nieadekwatny pakiet. Drugi z bonusów wzbudził już znacznie bardziej pozytywne reakcje.

Inna ciekawa akcja Orange ogłoszona w ostatnim czasie to darmowe 300 GB na rok. Pomarańczowy operator rozdaje 12 pakietów po 25 GB, co miesiąc przydzielając kolejny bonus. Warunkiem otrzymywania kolejnych paczek internetu jest regularne doładowywanie konta – przynajmniej za 5 zł miesięcznie. Z promocji mogą skorzystać zarówno osoby będące już w Orange, jak i ci, którzy dopiero kupią odpowiedni starter. Szczegóły dotyczące akcji i jej zasad znajdziecie w podlinkowanym tekście.

źródło: facebook/Orange Polska

Sprawdź najnowsze wpisy