sklep play aktualizacja design zmiana

 

Niedawno Kamil zaprezentował Wam jak będzie wyglądał nowy sklep Play. Dzisiaj nieoficjalne informacje stały się faktem i Google właśnie rozdaje poszczególnym użytkownikom odpowiednią aktualizację.

 

Wszystko oczywiście sprowadza się do nowego designu, który po części ucieka od wytycznych Material Design, a więc ostrych krawędzi. Oczywiście to tylko szczegóły, gdyż w głównej mierze wciąż sklep Play nie wyróżnia się znacząco na tle innych aplikacji od giganta z Mountain View. Oprócz zmian w wyglądzie, w wersji 5.10.29 pojawiły się także nowe sekcje: Aplikacje & gry oraz Rozrywka. Zainteresowani sprawdzeniem odświeżonego sklepu mogą pobrać go z następującego linku: Klik! Oczywiście wszyscy z czasem ujrzą u siebie nowy magazyn gier oraz programów, ale z pewnością jeszcze minie trochę czasu. Google, jak i inni producenci, znani się z tego, że aktualizacje wydawane są „falowo”, coby ewentualne problemy należało poprawiać tylko dla niektórych niezadowolonych użytkowników.

 

Co ciekawe, ja zainstalowałem powyższą wersję sklepu Play na kilku urządzeniach i jedynie to działające jako „nie-polskie” przedstawiło to, co tak naprawdę oczekujemy. W innym przypadku ujrzałem jedynie nową czcionkę. W takim razie Polacy tak naprawdę muszą dłużej poczekać.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.