Oppo Find 5 – 1080p i Snapdragon S4 Pro w obudowie 6,65mm

Newsy

oppo-find-5
W świecie smartfonów z Androidem ekrany 720p stały się już normalnością i ich obecność we flagowych smartfonach nie wzbudza wielkich emocji. Wygląda na to, że już wkrótce na rynku pojawią się pierwsze urządzenia z ekranami 1080p, a wśród pionierów tej technologii znajdzie się chiński producent Oppo.

Do tej pory zasłynął on dzięki modelowi o nazwie Finder, który zyskał miano najcieńszego smartfona na świecie, posiadając obudowę, której grubość nie przekracza 7mm. Najnowsze urządzenie tej firmy, które wejdzie do sprzedaży jako Oppo Find 5 zostanie wyposażone w pięciocalowy ekran o rozdzielczości 1080p (1920×1080), więc zagęszczenie pikseli wyniesie aż 441 ppi. Nie jest to jedyna rzecz, którą ten model może się pochwalić. Warto też dodać, że obudowa będzie posiadała grubość 6,65mm, a sercem Oppo Find 5 będzie bardzo wydajny układ Qualcomm Snapdragon S4 Pro, który posiada cztery rdzenie Krait o taktowaniu 1,5 GHz.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Na tą chwilę nie posiadamy więcej szczegółów dotyczących tego interesującego smartfona, lecz zapewne reszta specyfikacji technicznej dorówna poziomem znanym już elementom. Trudno też powiedzieć, czy urządzenie trafi kiedykolwiek na rynek inny niż chiński. Skusilibyście się na zakup Oppo Find 5? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x