youtube-gaming

Jeśli jesteście let’s playerami, lubicie ich oglądać czy po prostu uwielbiacie komentować produkcję grając ze znajomymi z pewnością zdążyliście już zauważyć usługę YouTube Gaming. Jeśli jednak pierwszy raz słyszycie o takim produkcie, a chcecie się wybić w świecie YouTube’owych twórców warto się z nią czym prędzej zapoznać. Zwłaszcza, że po takiej aktualizacji wszystko działa za jednym kliknięciem!

 

Platforma YouTube Gaming to prawdziwa gratka dla maniaków gier mobilnych. Skupia ona ze sobą graczy z całego świata pragnących dzielić się swoją rozrywką jak i rozgrywką z innymi. Ostatnia aktualizacja jeszcze bardziej to ułatwiła. Pozostaje zatem odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: jak to działa?

 

YouTube-Gaming-1-840x525

 

By móc rozpocząć streamowanie swojej zabawy, należy podjąć następujące kroki. Na początku pobieracie aplikację YouTube Gaming, następnie klikacie przycisk Go Live, włączacie swoją kamerkę selfie i… voila! Teraz pozostaje Wam grać, mówić i dobierać odpowiednią mimikę twarzy. Google nazwał tę możliwość Mobile Capture. Nie potrzebujecie żadnego dodatkowego sprzętu czy oprogramowania. Całość zamyka się do jednej aplikacji i jednego urządzenia – Waszego smartfonu lub tabletu.

 

Ponadto zostanie ułatwiona praca ze sponsorami, więc jeśli naprawdę chcecie zająć się tym na poważne warto obserwować rozwój prac w tym temacie. YouTube Gaming w najnowszej wersji jest już dostępny do pobrania w Sklepie Play, wystarczy kliknąć tutaj.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.