YouTube Gaming zaktualizowany – streamuj gry jednym kliknięciem bez dodatkowego sprzętu czy oprogramowania

Aplikacje

youtube-gaming

Jeśli jesteście let’s playerami, lubicie ich oglądać czy po prostu uwielbiacie komentować produkcję grając ze znajomymi z pewnością zdążyliście już zauważyć usługę YouTube Gaming. Jeśli jednak pierwszy raz słyszycie o takim produkcie, a chcecie się wybić w świecie YouTube’owych twórców warto się z nią czym prędzej zapoznać. Zwłaszcza, że po takiej aktualizacji wszystko działa za jednym kliknięciem!

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Platforma YouTube Gaming to prawdziwa gratka dla maniaków gier mobilnych. Skupia ona ze sobą graczy z całego świata pragnących dzielić się swoją rozrywką jak i rozgrywką z innymi. Ostatnia aktualizacja jeszcze bardziej to ułatwiła. Pozostaje zatem odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: jak to działa?

 

YouTube-Gaming-1-840x525

 

By móc rozpocząć streamowanie swojej zabawy, należy podjąć następujące kroki. Na początku pobieracie aplikację YouTube Gaming, następnie klikacie przycisk Go Live, włączacie swoją kamerkę selfie i… voila! Teraz pozostaje Wam grać, mówić i dobierać odpowiednią mimikę twarzy. Google nazwał tę możliwość Mobile Capture. Nie potrzebujecie żadnego dodatkowego sprzętu czy oprogramowania. Całość zamyka się do jednej aplikacji i jednego urządzenia – Waszego smartfonu lub tabletu.

 

Ponadto zostanie ułatwiona praca ze sponsorami, więc jeśli naprawdę chcecie zająć się tym na poważne warto obserwować rozwój prac w tym temacie. YouTube Gaming w najnowszej wersji jest już dostępny do pobrania w Sklepie Play, wystarczy kliknąć tutaj.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x