Sklep Play po raz kolejny zmienia swój design! To moje ulubione aktualizacje

Aplikacje

landing-840x488

Sklep Play przechodził w swoim czasie już kilka większych bądź mniejszych metamorfoz. Osobiście uważam, że z każdą kolejną wyglądał coraz lepiej. Już wkrótce znowu zostaniemy postawieni przed nowym interfejsem, a krok Google znów poddany surowej ocenie przez użytkowników. Jak się zapatrujecie na taki design?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Kirill Grouchnikov na swoim profilu Google+ zaprezentował kilka zrzutów ekranu przedstawiających nowy wygląd Sklepu Play. Przyjrzyjmy się więc, jakie zmiany się do nas zbliżają. Jak dobrze wiemy, w Sklepie znajdziemy podział na kategorie. Mamy:

 

  • Aplikacje,
  • Gry,
  • Filmy,
  • Muzykę,
  • Książki
  • Kiosk.

 

W nadchodzącej odświeżonej wersji tego już nie będzie. Pojawią się natomiast tylko dwie kategorie:

 

 

  • Aplikacje & Gry
  • Rozrywka.

 

google-play-redesign-screen

 

Po dokonaniu przez nas wyboru naszym oczom ukażą się subkategorie. Tak też w zależności od tego, co wybierzemy będziemy się poruszać miedzy różnymi zestawieniami najlepszych produktów czy propozycjami familijnymi bądź konkretnym rozdziałem na Filmy, Książki, Muzykę… Zostanie zatem to, co świetnie się sprawdza.

 

rtl-840x967

 

To wszystko, co zostało nam jak na razie ujawnione. Podchodzę do tej aktualizacji z lekką nutką ekscytacji. Każdą zmianę designu Sklepu uważam za udaną, a ta zapowiada się interesująco. Czekam więc z niecierpliwością na dostęp do nowej wersji!

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x