Galaxy Ace 2 oraz S Advance od razu z Jelly Bean?

Newsy

ace2jb

Dwa smartfony reprezentujące średnią półkę Samsunga – Galaxy Ace 2 oraz Galaxy S Advance, pojawiły się na rynku z leciwym już Androidem 2.3 Gibgerbread. Kwestia aktualizacji do 4.0 wciąż pozostawała niepewna – brakowało oficjalnego stanowiska producenta w tej sprawie. Według najnowszych wieści, oba urządzenia otrzymają od razu… Androida 4.1 Jelly Bean.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Jak podaje bułgarski oddział Samsunga na swoim Facebookowym profilu, zarówno Galaxy Ace 2, jak i S Advance nie otrzymają aktualizacji do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Koreańczycy mieliby ominąć tę wersję systemu, udostępniając od razu najnowszą – 4.1 Jelly Bean. Informacja nie jest pewna – osoba zajmująca się profilem Samsunga w Bułgarii mogła się po prostu pomylić, lub też była niedoinformowana.

Podzielcie się swoją opinią – czy takie posunięcie ze strony Samsunga byłoby dobrym rozwiązaniem?

źródło: gsmarena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x