ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oferta heyah z 2200 minutami

Specjalna oferta Heyah z 2200 minutami do Ukrainy – startery są limitowane

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Heyah przedstawiła ofertę, której zasadniczym elementem jest 2200 minut do Ukrainy. Może okazać się ona przydatna dla osób, które często kontaktują się z osobami po drugiej stronie polsko-ukraińskiej granicy. Żeby zacząć korzystać z propozycji Heyah, wystarczy kupić specjalny starter.

Oferta Heyah z 2200 minutami do Ukrainy – jakie są zasady?

Do punktów sprzedaży T-Mobile oraz wybranych sklepów trafiły nowe startery Heyah. Kosztują one 17,50 zł i będą dostępne do wyczerpania zapasów. Na starterze jest automatycznie aktywowana usługa dająca dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w Polsce, 2200 minut do Ukrainy (2000 min do ukraińskiej sieci Vodafone i 200 min do sieci Kyivstar), 55 GB internetu, nielimitowanego transferu w aplikacjach takich jak Whatsapp, Messenger i Viber oraz bezpłatnych przekazów pieniężnych do Ukrainy.

Z usługi na starterze można korzystać przez 30 dni. Wystarczy, że aktywujemy starter, a następnie kartę SIM, dzwoniąc pod dowolny numer lub korzystając z internetu. W ten sposób od razu uruchomi się oferta NO LIMIT zawierająca wspomniane wyżej elementy. Co po upływie miesiąca? Usługa będzie odnawiać się samoistnie co 30 dni, z tą różnicą, że opłata będzie wynosić 35 zł miesięcznie. Usługa działa w formie wygodnej subskrypcji – jeśli tylko użytkownik będzie posiadał środki na koncie, oferta będzie odnawiać się automatycznie – wyjaśnia T-Mobile, właściciel marki Heyah.

To niejedyna propozycja Heyah związana z Ukrainą. Trzy tygodnie temu sieć ogłosiła ofertę internetu dla osób z tego kraju. W niej również trzeba zacząć od zakupu specjalnego startera. Za 35 zł miesięcznie klient otrzymuje 200 GB internetu. Kontem można zarządzać z poziomu aplikacji Moja Heyah. Kartę SIM można umieścić np. jako drugą kartę w smartfonie lub używać jej do internetu domowego, po zaopatrzeniu się w odpowiedni router. T-Mobile, do którego należy Heyah, proponuje klientom kilka routerów ze swojej oferty na start. Szczegóły na ten temat znajdziecie w podlinkowanym przez nas tekście.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy