ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Chcesz catering dla psa? T-Mobile ma dla Ciebie zniżkę!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

T-Mobile ostatnio przoduje jeśli chodzi o akcje promocyjne. Tym razem różowa sieć postanowiła wesprzeć rodziny ze zwierzakami! Gdyby się nad tym szerzej zastanowić to zwierzęta są także członkami naszych rodzin.

T-Mobile z akcją dla właścicieli czworonogów

T-Mobile wspiera psiaki!

Sieć przygotowała specjalną ofertę dla właścicieli psów. Dla klientów indywidualnych przewidziana jest specjalna zniżka. Akcja promocyjna odbywa się w ramach odsłony akcji „Dobrze, że jesteś”. Użytkownicy sieci otrzymają 35-procentowe rabaty na pierwsze dwa zamówienia ze sklepu internetowego PsiBufet.pl

PsiBufet i T-Mobile grają do jednej bramki

Codzienne życie rodzin jest ważnym elementem dla sieci. Dlatego postanowili połączyć swoje zainteresowania wraz z firmą PsiBufet. Ta to nic innego jak prawdziwy katering dla zwierząt. Ich strona internetowa podaje, że tworzą posiłki, wykorzystując naturalne składniki oraz mięsa. Za posiłki płaci się tak jak w przypadku „ludzkiego” cateringu — w formie subskrypcji, gdzie cena zależy od kilku czynników, dlatego warto zapoznać się z ich ofertą, aby poznać więcej szczegółów. Dla klientów sieci sklep przewidział 35-procentowy kod rabatowy na dwa pierwsze zamówienia!

Jak zgarnąć rabat?

Kod promocyjny można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobileod 10 do 14 czerwca do końca dnia. Na złożenie zamówienia jest więcej czasu – bonus będzie ważny do 19 czerwca włącznie. Użytkownik zostanie przekierowany na specjalną stronę, na której będzie mógł złożyć dwa pierwsze zamówienia w niższej cenie. Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także posiadaczy ofert T-Mobile na kartę (GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix)

Źródło: Komunikat prasowy T-Mobile

Sprawdź najnowsze wpisy