ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One A9 z nową specyfikacją! Orange podaje cenę i pokazuje świeże zdjęcia

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
HTC-Aero-Concept-2

Jeśli aktualnie czekacie na HTC One A9, zainteresuje Was pewnie wiadomość dotycząca specyfikacji tego urządzenia, gdyż jest ona… zmienna. Model pojawił się w kolejnym benchmarku, który wskazuje zupełnie inne podzespoły niż miało to miejsce nieco wcześniej. Na szczęście w sukurs przychodzi Orange, który nie tylko ujawnia parametry, ale również zdjęcia i cenę!

Już wkrótce 20 października, a wraz z tym dniem konferencja HTC, na której właśnie królować będzie One A9. W poprzednim miesiącu za sprawą benchmarku Geekbench poznaliśmy specyfikację techniczną, która właśnie teraz dementowana jest przez GFXBench. I tak właśnie prezentują się najświeższe doniesienia.

HTC One A9 posiada 5 calowy wyświetlacz Full HD, pracuje na Snapdragonie 615 (wcześniej mowa była o Helio X20) wspieranym przez układ graficzny Adreno 405 oraz 2 GB RAM. W zastosowaniach fotograficzny skorzystać możemy z dwóch kamer: głównej z matrycą 12/13 megapikselową oraz przednią 4 megapikselową. Ponadto w ręce użytkowników zostanie oddane 16 GB pamięci wewnętrznej, a wszystko będzie działać na Androidzie 6.0 Marshmallow.

htc one a9 spec

Myślicie, że to już koniec zamętu? Otóż nie! Jak podaje francuski Orange, HTC One A9 nie będzie napędzany ani przez Helio X20, ani przez Snapdragona 615 a przez nowy model Qualcomma, czyli Snapdragona 617. W kwestii ceny możemy mówić znów o naprawdę wysokiej kwocie. Operator wycenił One A9 na 599,90 euro! Wiadomym jest, że za jakość trzeba płacić, ale konsumenci jakoś nie potrafią wesprzeć w tej materii tajwańskiego producenta.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy