Jelly Bean dla Galaxy S3 już w październiku

Newsy

jellybeanJuż od kilku tygodni regularnie słyszymy informacje na temat rychłej aktualizacji Galaxy S3 do najnowszej wersji Androida oznaczonej numerem 4.1. Początkowo mówiono, że nowe oprogramowanie zostanie zaprezentowane na targach IFA, a sam proces aktualizacji rozpocznie się jeszcze pod koniec sierpnia. Na konferencji w Berlinie Samsung poruszył temat Jelly Bean dla swojego flagowego smartfona, lecz ograniczył się wyłącznie do stwierdzenia, że nowe oprogramowanie zostanie wprowadzone „już wkrótce”.

Wczoraj koreański producent zawęził odrobinę przedział czasowy, w którym należy oczekiwać aktualizacji. Galaxy S3 ma ostatecznie otrzymać Androida 4.1 w październiku, a jako pierwsze aktualizację otrzymają urządzenia niebrandowane, kupione w wolnej sprzedaży.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x