ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Infinix

Nowa marka smartfonów w Polsce – Infinix może nas jeszcze zaskoczyć

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Infinix to marka, która w Polsce znana może być głównie pasjonatom smartfonów. Niedługo może się to zmienić, bo po dużym sukcesie w Azji, firma zamierza wypłynąć na szersze wody, a swoją ekspansję na Europę rozpoczyna od Polski oraz Czech. Nowe smartfony od producenta powinny pojawić się w Polsce w ciągu najbliższych tygodni. Czy jest na co czekać?

Infinix wchodzi do Polski – czego można się spodziewać?

Infinix

Marka Infinix obecna jest na rynku smartfonów od 2013 roku, a w ciągu ostatnich trzech lat jej sprzedaż wzrosła o 157 procent. Do tego firma sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach, a niedługo dołączą do nich Polska oraz Czechy. Nie wiemy jeszcze, jakie konkretnie urządzenia trafią do naszego kraju, ale Infinix ma w swoim portfolio całkiem sporo interesujących sprzętów. Wśród nich znajdziemy np. serię Note, gdzie możemy mieć wyświetlacz AMOLED z odświeżaniem na poziomie 120 Hz czy szybkim ładowaniem 120 W i procesorem od MediaTek. Firma ma też w swoim portfolio bardziej budżetowe rozwiązania, ale wprowadza także sporo innowacji. Infinix w zeszłym roku zaprezentował szybkie ładowanie 160 W, ale także i skórzane plecki w smartfonie, które zmieniają kolor pod wpływem światła UV. I co ciekawe, w portfolio marki znajdziemy także laptopy. Tak o rozwoju marki i jej debiucie w naszym kraju wypowiedział się dyrektor zarządzający firmy. Jak tylko dowiemy się, które smartfony wejdą do Polski, poinformujemy Was o tym.

Doświadczenia Infinix zdobyte w wielu krajach Azji, Ameryki Łacińskiej czy Afryki pozwoliły nam uwierzyć, że łącząc wysokiej jakości produkty, przystępną cenę i nowoczesną technologię możemy zdobyć nawet najbardziej wymagające rynki, takie jak Polska. Jako nowoczesna marka rozumiemy obecne potrzeby użytkowników. Sądzimy, że Infinix szybko podbije serca młodych ludzi w Polsce, zapewniając im komfortowy dostęp do cyfrowej rzeczywistości. Rynki w Polsce i w Czechach mają kluczowe znaczenie dla Infinix ze względu na szerokie grono zorientowanych technologicznie użytkowników z odpowiednimi dochodami oraz położenie geograficzne dające możliwość dalszej ekspansji w przyszłości.

Benjamin Jiang, dyrektor zarządzający w INFINIX.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy