Google Translate z aktualizacją funkcji specjalnie dla uchodźców?

Newsy

translate

 
Google Translate staje się coraz lepsze. Jakiś czas temu aplikacja została wzbogacona o funkcję natychmiastowego tłumaczenia tego co się widzi. Aby korzystać z tej funkcji, wystarczy otworzyć aplikację, kliknąć na aparat i skierować go na tekst, który napisany jest w niezrozumiałym dla nas języku. Na ekranie w czasie rzeczywistym zobaczymy pożądany fragment po przetłumaczeniu. Jest to genialnie tym bardziej, że funkcja ta nie wymaga połączenia z Internetem!
 
Google Translate
 
Pozwala to na przełamanie jakichkolwiek barier, niezależnie od tego jakim językiem mówimy. Minusem był jednak brak obsługi wielu języków. To się jednak ma zmienić. Nowością będzie możliwość natychmiastowego przetłumaczenia tekstów napisanych po angielsku lub niemiecku na język…arabski! Czyżby Google zamierzało ułatwić życie uchodźcom zmierzającym do naszych zachodnich sąsiadów?
 
Dziwne, że akurat teraz taka aktualizacja się pojawiła. Czy to tylko teoria spiskowa, a może firma chce być poprawna politycznie lub po prostu zamierza najzwyczajniej pomóc. Co o tym sądzicie?
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x