ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy S7 w kształcie trapezu? Koncept na bazie patentu wygląda interesująco

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s7 edge trapez patent dakasdk

Urządzenia mobilne dopadła stagnacja. Dokładniej rzecz biorąc to projektantów, którzy nie szukają już nowych wizji, a rozwijają w drobnym stopniu to, co już jest i teoretycznie uważane jest za dobre. Sony ze swoimi topowymi modelami nie może pochwalić się świeżym wyglądem, ale Samsung teoretycznie tak.

Galaxy S6 jak i cała linia urządzeń Koreańczyków – od tego modelu poczynając – wprowadziła nieco nowości pod kątem designu. Przede wszystkim zmieniły się materiały, czyli pozbyto się plastiku na rzecz aluminium oraz szkła. Różnie zostało to odebrane, ale Samsung ostatnio zaprezentował dosyć ciekawy patent, oto on:

samsung galaxy s7 edge trapez patent akdjsjkajka

Wyświetlacz wygięty na górną część urządzenia – kolejna edycja odmiany Edge? Bardzo możliwe, a teraz zobaczcie jak mógłby taki smartfon wyglądać według 3DFuture:

samsung galaxy s7 edge trapez patent
samsung galaxy s7 edge trapez patent dsndnadsn
samsung galaxy s7 edge trapez patent nasdnasdnma
samsung galaxy s7 edge trapez patent adanlas
samsung galaxy s7 edge trapez patent dsdsnsadjas

Interesująco, ale przede wszystkim inaczej. Całość przypomina nieco Ubuntu Edge, ale Koreańczycy tutaj powinni zastosować właśnie wygięty wyświetlacz SAMOLED.

Pytanie, czy konsumenci to przyjmą i jak Samsung wykorzysta wyświetlacz wygięty na górną krawędź – powiadomienia, godzina, najważniejsze wydarzenia. Macie pomysł na dodatkowe rozwiązanie tej powierzchni?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy