samsung

Aktualizacje urządzeń z Androidem to już od dawna bolączka platformy Google’a. Nie każdy, kto kupując nowy sprzęt wyciąga z portfela pokaźną nierzadko sumę, może liczyć na wsparcie producenta. „Jako-takie” wsparcie stara się zapewnić Samsung – o czym świadczyć mogą nowe wycieki oprogramowania dla jego tabletów.

samsung-jelly-bean-update 

W Internecie znalazły się ROMy oparte o JellyBean dla tabletów Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Note 10.1. Są to niestety jednak zupełnie niestabilne, testowe buildy, a zatem informację tę traktować należy w kategorii ciekawostek. Wyciek ten może nam jednak nasuwać myśl, że koreański producent niedługo zaktualizuje swoje modele do Androida 4.1.

Jak uważacie: wsparcie Samsunga jeśli chodzi o tablety stoi na wystarczająco dobrym poziomie?

Źródło: tablet-news

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.