Żelki dla tabletów Samsunga już w sieci, na razie nieoficjalnie

Newsy

samsung

Aktualizacje urządzeń z Androidem to już od dawna bolączka platformy Google’a. Nie każdy, kto kupując nowy sprzęt wyciąga z portfela pokaźną nierzadko sumę, może liczyć na wsparcie producenta. „Jako-takie” wsparcie stara się zapewnić Samsung – o czym świadczyć mogą nowe wycieki oprogramowania dla jego tabletów.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

samsung-jelly-bean-update 

W Internecie znalazły się ROMy oparte o JellyBean dla tabletów Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Note 10.1. Są to niestety jednak zupełnie niestabilne, testowe buildy, a zatem informację tę traktować należy w kategorii ciekawostek. Wyciek ten może nam jednak nasuwać myśl, że koreański producent niedługo zaktualizuje swoje modele do Androida 4.1.

Jak uważacie: wsparcie Samsunga jeśli chodzi o tablety stoi na wystarczająco dobrym poziomie?

Źródło: tablet-news


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x