ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Messenger awaria nie działa

Kolejna awaria Messenger – Facebook oraz Instagram także z problemami

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

I oto kolejna awaria Messenger, czyli jednego z najpopularniejszych komunikatorów na rynku. Do tego problemy mają także Facebook oraz Instagram, czyli aplikacje należące do Meta (dawniej Facebook). Ostatnimi czasy takich awarii było całkiem sporo, a wygląda na to, że użytkownicy komunikatora czy platform muszą uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jak długo potrwa awaria Messengera, ale miejmy nadzieję, że niezbyt długo.

Awaria Messenger – komunikator z problemami, tak samo jak Facebook

Messenger awaria nie działa
Fot. DownDetector

Niby przyzwyczailiśmy się do tego, że nic nie jest dane nam na zawsze, ale każda awaria potrafi uprzykrzyć życie. Tym razem padło na Messengera, Facebooka oraz Instagrama, czyli „złotą trójkę” od Meta. To jedne z najpopularniejszych aplikacji na całym świecie, a wygląda na to, że ich awaria będzie już kolejną w ciągu ostatnich miesięcy. Meta zdaje się ciągle mieć dużo problemów z tym, by utrzymać ciągłość działania swoich usług tak, by te nie sprawiały zbyt dużo problemów. Tymczasem użytkownicy zgłaszają już sporo błędów i problemów z korzystaniem z wyżej wymienionych aplikacji.

Messenger nie działa – kolejne problemy

Po godzinie 14.00 użytkownicy zaczęli zgłaszać problemy z aplikacją Messenger. Zgłoszenia w DownDetector rosną lawinowo i można się spodziewać, że szybko się to nie zmieni. Oczywiście mamy nadzieję, że awaria Messenger skończy się szybko. Część wiadomości nie dochodzi do adresatów, a i mogą występować problemy z dostaniem się do komunikatora. Brzmi to dokładnie tak, jak przy poprzednich awariach komunikatora od Meta. Zresztą aplikacje Facebook oraz Instagram jakiś czas temu także sprawiały sporo problemów swoim użytkownikom. Tutaj w grę wchodziły także problemy z zalogowaniem się czy dodawaniem treści. I dziś jest podobnie.

Awaria niekoniecznie musi dotyczyć całego świata, a konkretnego regionu. Messenger, Facebook oraz Instagram zapewne niedługo się „podniosą”, więc pozostaje jedynie czekać. Szkoda tylko, że tego typu problemy i awarie usług zdarzają się Meta wyjątkowo często. Ostatnie miesiące przyniosły kilka pomniejszych awarii, ale były też takie, które praktycznie wyłączały usługi na wiele godzin. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem tak nie będzie i awaria szybko zostanie usunięta. A jak u Was? Wszystko działa jak potrzeba, a może zauważyliście problemy?

Aktualizacja

Sytuacja zdaje się być już opanowana. Na szczęście tym razem sama awaria Messengera nie trwała zbyt długo.

Źródło: DownDetector

Sprawdź najnowsze wpisy