Xiaomi nie zaprezentuje wyczekiwanego flagowca na najbliższej konferencji

Newsy

102339698-xiaomi_launch.1910x1000

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zapowiedziana na 19 października konferencja miała przynieść ze sobą prezentacje najnowszych urządzeń z logiem Xiaomi. Jednym z nich miał być oczywiście model Mi 5, i potwierdzały to też przecieki. Z najnowszych informacji wynika jednak, że podczas zbliżającego się wydarzenia nie zobaczymy wyżej wspomnianego modelu.

 

Prezes Xiaomi Lin Bin postawił sprawę jasno mówiąc, że podczas nadchodzącej konferencji model Mi 5 nie zostanie zaprezentowany. Zapowiedział też, że nie zostaną pokazane żadne nootebooki oraz zegarki. Jest to na pewno niepocieszająca wiadomość dla fanów firmy.

 

W takim razie co zamierza zaprezentować Xiaomi? Możemy się tylko domyślać, że chodzi  sprzęt związany z grami wideo, tym bardziej, że sam prezes Lin Bin i dyrektor generalny Lei Jun wypowiadali się niedawno, że technologia nowej generacji konsol ma jeszcze dużo do zaoferowania, a jej potencjał nie został w pełni wykorzystany. Czy Chińczycy zaprezentują więc konsolę do gier? Przekonamy się już w następnym tygodniu.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x