android-marshmallow-3_0

 
Wygląda na to, LG będzie pierwszym producentem, który zaktualizuje smartfona do Androida 6.0 i nie będzie to urządzenie z rodziny Nexus! Spółka ogłosiła, że jest przygotowana do wydania aktualizacji dla modelu G4 w przyszłym tygodniu. Rozruch tego procesu będzie powolny, począwszy od małej grupy osób i od jednego kraju, jakim będzie Polska!
 
Sytuacja jest podobna do tej jaka miała miejsce z modelem G3 i Androidem 5.0. Nasz kraj też był wtedy pierwszy na liście producenta. LG twierdzi, że inne rynki w Europie, Azji i obu Amerykach dostaną wersję Marshmallow później. Póki co nie wiadomo jaki jest dokładny harmonogram dla tych regionów.
 
Chris Yie, wiceprezes i szef komunikacji marketingowej LG Mobile Communications Company, powiedział w komunikacie prasowym:
Dzięki ścisłej współpracy z Google, LG udało się doprowadzić Androida 6.0 do G4 przed każdym z naszych konkurentów. Choć sama prędkość nie jest wskaźnikiem jakości świadczonych usług, to mimo wszystko daje konsumentom pewność, że LG wspiera swoich dotychczasowych klientów w pierwszej kolejności.
 
Trzeba przyznać, że firma bardzo pozytywnie zaskoczyła. Oby tak dalej!
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.