eken_g70_01-560x388

Na targach IFA 2012 w Berlinie prezentacji doczekało się kilka „hitów” wśród smartfonów i tabletów, jednak dla urządzeń z niskiej półki miejsca zabraknąć również nie mogło. Atrakcyjną propozycją dla fanów mobilnego internetu może okazać się produkt firmy Eken – tablet G70.

Urządzenie to działa pod kontrolą Androida Ice Cream Sandwich. Zastosowano w nim procesor Cortex A8 i GPU Mali 400. Tablet ponadto ma ekran pojemnościowy o wielkości 7 cali i rozdzielczości 800×480 pikseli, porty miniHDMI, miniUSB, USB oraz – co sugerują zdjęcia – aparaty przedni i tylny. Tablet posiada również moduł 3G. Ten ostatni podzespół jest z pewnością łakomym kąskiem jeśli weźmiemy pod uwagę cenę urządzenia. Ta ma wynosić 99 USD.

eken_g70_02-560x386 

Jak uważacie – taką sumę na ten tablet warto by poświęcić?

Źródło: tablet-news

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.